بنر بالای سایت - حذف نشود

اخبار

سمینار آموزشی یک روزه ویژه بانوان و تاسیس کارگروه مسکن
بیست و هفتمین جلسه هیات رییسه انجمن ورزشی نویسان برگزار شد
بررسی فعالیت های کمیته های بانوان و پیشکسوتان و پیشنهاد تاسیس کارگروه مشورتی مسکن از جمله بحث هایی بود که در بیست و هفتمین جلسه انجمن ورزشی نویسان مورد بررسی قرار گرفت.
به گزارش ایسجا، در این جلسه اعضای هیات رییسه انجمن، آقایان دکتر احمدی، دکتر قاسمی، میثم زمان آبادی، منوچهر زندی، صدرالدین کاظمی، علی رییسی، مازیار ناظمی، رضا خسروی، فرشاد عباسی و محمود عبداللهی؛ و همچنین خانم آزاده پیراکوه، دبیر کمیته بانوان انجمن ورزشی نویسان ایران و عضو کمیسیون بانوان انجمن جهانی ورزشی نویسان، به همراه آقایان داریوش کاووسی و پیام نظر، حضور داشتند.
جلسه با گزارش خانم پیراکوه دررابطه با فعالیت­ های کمیته بانوان و همکاری­های بانوان در برگزاری سمینار زن، ورزش، رسانه آغاز شد. در ادامه روند تشکیل تیم والیبال بانوان انجمن ورزشی نویسان پیگیری شد و در نهایت در راستای دغدغه همیشگی انجمن برای آموزش اعضا، مصوب شد تا در اوایل اردیبهشت ماه سال 94 سمینار آموزشی یک روزه ویژه بانوان در تهران برگزار شود.
لازم به ذکر است که، دوره تکمیلی این سمینار آموزشی در کیش برگزار خواهد شد و اعضایی که موفق به دریافت گواهینامه دوره تهران شوند مجاز به حضور در دوره تکمیلی خواهند بود.
مورد بعدی بررسی پیشنهاد آقای داریوش کاووسی، عضو قدیمی انجمن ورزشی نویسان و عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران با پروانه پایه 1، مبنی بر تاسیس کارگروه مسکن برای اعضا انجمن بود؛ که در نهایت به تشکیل کارگروه مشورتی برای بررسی این پیشنهاد انجامید. اعضای این کارگروه مشورتی عبارتند از آقایان رضا خسروی، داریوش کاووسی، مجید سعید عرب، محمد مقدم و علی رییسی.
گزارش آقای پیام نظر از حضور در اجلاس کمیسیون اسکی انجمن جهانی ورزشی نویسان، از دیگر موضوعاتی مورد بحث در جلسه دیروز بود که براین اساس ضمن تقدیر از حضور موثر ایشان بنا شد تا همه اعضای انجمن، در صورت انجام فعالیت های بین المللی هم راستا با اهداف و چشم انداز انجمن، مورد حمایت همه جانبه انجمن ورزشی نویسان قرار گیرند. فایل کامل فعالیت های آقای نظر در این اجلاس به پیوست در انتهای خبر موجود است.
بررسی مراحل تشکیل کمیته پیشکسوتان و دعوتنامه انجمن ورزشی نویسان ترکمنستان مبنی بر حضور 5 پیشکسوت در اجلاس بین المللی رسانه های ورزشی، از دیگر بخش های جلسه بود.
قابل ذکر است که به دلیل تعدد موضوعات مورد بررسی در این جلسه سه ساعته، بررسی تقاضا های عضویت و تمدید عضویت در انجمن به جلسه آتی - ابتدای اسفند ماه - موکول شد.

نوردیکنوردیک

۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۱۷:۲۳
تعداد کلیک: ۱,۲۰۱

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران(ایسجا) می باشد.