بنر بالای سایت - حذف نشود

اخبار

حمید قاسمی به مدیریت رادیو ورزش منصوب شد
دکتر حمید قاسمی، عضو با سابقه و نایب رییس انجمن ورزشی نویسان ایران، به مدیریت رادیو ورزش منصوب شد.
به گزارش ایسجا، نسرین آبروانی حمید قاسمی را به سمت مدیر رادیو ورزش منصوب کرد. 
پیش از این مجید ندیری از دیگر اعضای انجمن ورزشی نویسان ایران، مدیر شبکه رادیویی ورزش بود.
حمید قاسمی متولد سال 1350 در شهر کرمانشاه و دارای دکترای مدیریت و برنامه ریزی در تربیت بدنی و ورزش است. او عضو هیات علمی و دارای مرتبه استادیاری در دانشگاه است.
قاسمی سوابق اجرایی خود در ورزش و رسانه را از سال 1375 آغاز کرد.
سرپرست سابق روابط عمومی و روابط بین الملل سازمان تربیت بدنی در حوزه رسانه سابقه ی تهیه کنندگی، مجری گری، کارشناسی، خبرنگاری، سردبیری و مدیریت گروه ورزش جام جم و شبکه خبر در رادیو و تلویزیون را دارد.
در عرصه مطبوعات نیز سابقه صاحب امتیازی و مدیر مسوولی در نشریات مدیریت علمی ورزش و مدیر مسئولی روزنامه ایران ورزشی در کارنامه او ثبت شده است. او از اعضای قدیمی انجمن ورزشی نویسان ایران بوده و در حال حاظر سمت نایب رییسی را در این انجمن بر عهده دارد. وی  مولف کتاب  فعالیت های رسانه ای در ورزش و از مترجمان کتاب هایی چون روابط عمومی ورزشی، روزنامه نگاری ورزشی و مدرس این دروس در سطح دانشگاه و کارگاه های علمی و اجرایی است.
وی در عرصه های اجرایی ورزش نیز در مناسبی چون مسوول کمیته پاورلیفتینگ فدراسیون وزنه برداری کشور، نایب رییسی غرب آسیا، ریاست انجمن آمادگی جسمانی(پیش از تشکیل فدراسیون)، ریاست فدراسیون اسکواش و عضو کمیته توسعه اسکواش آسیا فعالیت داشته است.
قاسمی در آذرماه 92 مشاور وزیر ورزش و جوانان شد . وی همچنین سابقه مدیریت روابط عمومی در وزارت ورزش را دارد.
انجمن ورزشی نویسان ایران ضمن تشکر از خدمات با ارزش آقای مجید ندیری، انتخاب شایسته دکتر حمید قاسمی را به ایشان و اعضای محترم انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران تبریک عرض می کند. 
۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۱۷:۴۳
تعداد کلیک: ۲,۹۳۴

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (5 رای)
 • علیزاده
 • ۳ اسفند ۱۳۹۳ ۰۰:۲۸
 • 0
 • 2
  0

دیگر مردم برنامه 90را هم نمیبینند چون مقتضیات بزرگ منشس دکتر باعث افزایش شنوندگان بیشتر خواهد شد . چون علم همراه نجربه امد به میان

 • ذبیحی
 • ۳ اسفند ۱۳۹۳ ۰۸:۵۵
 • 0
 • 3
  0

ضمن تبریک به شخصیت ارزشمند علمی و ورزشی جناب اقای دکتر قاسمی >> @@ این دوستی که خبر بالا را درج نمود شاید فراموش کرد بنویسد مهم ترین سوابق دکتر قاسمی مدیرکل تربیت بدنی ورزش پیام نور بوده که تغیر و جهت دهی بسیار عالی ورزش این دانشگاه بوده که برای همیشه
باقی الصالحات ایشان در ذهن ها می ماند . تشکر ذبیحی مازندران


امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران(ایسجا) می باشد.