بنر بالای سایت - حذف نشود

اخبار

همزمان با نشست فصلی انجمن ورزشی نویسان ایران
اولین کمیته پیشکسوتان انجمن تشکیل شد
اولین کمیته پیشکسوتان انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران، دیروز، هفدهم مرداد ماه همزمان با روز خبرنگار، تشکیل شد.
به گزارش ایسجا، ساعاتی پیش از شروع پنجمین نشست فصلی انجمن وزرش نویسان ایران، پیشکسوتان این انجمن در تالار خیام هتل ورزش گرد هم آمدند و با توافق جمعی اولین هیات مدیره کمیته پیشکسوتان انجمن ورزشی نویسان را شکل دادند.
درآغاز این جلسه که دو ساعت به طول انجامید، محمد اینانلو از آقایان منوچهر زندی، غلامحسین زمان آبادی و حجت اله جیرودی دعوت کرد تا برای اداره جلسه و برگزاری انتخابات در جایگاه خود مستقر شوند.
منوچهر زندی، سخنرانی خود را با ارزوی پیشرفت انجمن و کار حرفه ای تر در همه زمینه ها ، شروع کرد. وی تشکیل کمیته پیشکسوتان را یک اقدام مفید برای انجمن ورزشی نویسان دانست که ضرورتش مدت هاست احساس می شود.
غلامحسین زمان آبادی نیز از تشکیل انجمن خیریه حمایت از سلامت پیشکسوتان رسانه ای در کنار این کمیته خبر دادند.
در این انجمن خیریه که توافق های اولیه آن برای جذب حامی مالی و انتعقاد قرارداد انجام شده است، هدف اصلی حمایت از سلامتی پیشکسوتان رسانه ای است.
میثم زمان آبادی، دبیرکل انجمن ورزشی نویسان، در ادامه،  سخنانی را در رابطه با اهمیت تشکیل این کمیته ایراد کردند.
زمان آبادی از کمیته پیشکسوتان با عنوان اتاق فکر انجمن ورزشی نویسان یاد کرده و اشاره کرد که:" این پیشکسوتان، خبرگان جامعه ورزشی نویسی  و انجمن ورزشی نویسان هستند."
پس از جمع بندی سخنان، تریبون آزاد برای حاضرین در جلسه گذاشته شد تا نظرات خود را در رابطه با نحوه برگزاری انتخابات و تشکیل کمیته ابراز کنند با بررسی نظر پیشکسوتان، موافقت شد تا به جای برگزاری انتخابات، جمعی از پیشکسوتان، با در نظر گرفتن سابقه کاری و کسوت، به صورت توافق جمعی به عنوان هیات مدیره کمیته پیشکسوتان انجمن ورزشی نویسان اعلام شوند.
اعضای منتخب هیات مدیره کمیته پیشکسوتان به شرح زیر است:
آقایان پرویز زاهدی، اردشیر لارودی و عطا اله بهمنش به عنوان عضو افتخاری و آقایان محمد اینانلو، داریوش کاوسی، مسعود اسکویی، علی کاوه، جهانگیر کوثری، غلامحسین زمان آبادی، حجت اله جیرودی، علی رییسی، شهرام وزیری، جمشید حمیدی، رضا میرزاییان، خسرو والی زاده و مجید ندیری به عنوان اعضای هیات مدیره کمیته پیشکسوتان انجمن ورزشی نویسان انتخاب شدند.
۱۸ مرداد ۱۳۹۴ ۱۶:۰۹
تعداد کلیک: ۱,۰۵۴

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران(ایسجا) می باشد.