بنر بالای سایت - حذف نشود

اخبار

صدا و تصویر برتر سال انتخاب می شوند
سومین جلسه کمیته منتخب پیشکسوتان برگزار شد
به پیشنهاد کمیته پیشکسوتان و تایید هیات رییسه انجمن ورزشی نویسان نخستین مراسم انتخاب بهترین های صدا، تصویر، قلم و عکس سال، اسفند ماه امسال برگزار خواهد شد.
در سومین جلسه مشترک کمیته منتخب پیشکسوتان و هیات رییسه انجمن ورزشی نویسان که با حضور آقایان منوچهر زندی، خسرو والی زاده، جهانگیر کوثری، مسعود اسکویی، داریوش کاوسی، مجید ندیری، دکتر حمید قاسمی و میثم زمان آبادی برگزار شد، طرح برگزاری جشنواره سالانه برترین های انجمن ورزشی نویسان به تصویب رسید.
بر همین اساس بنا شد تا در شش ماهه اول هر سال، از برترین قلم و برترین عکس سال؛ برگزیدگان اعضای انجمن ورزشی نویسان از فعالین حوزه مطبوعات و عکس، به انتخاب خود اعضای انجمن تقدیر و تشکر به عمل آید. در شش ماهه دوم سال نیز از صدا و تصویر برتر سال، برگزیدگان اعضای انجمن ورزشی نویسان از فعالین حوزه صدا و سیما، قدردانی شود.
انتخاب  نامزد های صدای برتر سال( یادمان عطااله بهمنش) و تصویر برتر سال( یادمان مرحوم محمد علی اینانلو) برعهده کمیته مشترک پیشکسوتان و هیات رییسه انجمن بود که شامل آقایان منوچهر زندی، خسرو والی زاده، جهانگیر کوثری، مسعود اسکویی، داروش کاوسی، مجید ندیری، دکتر حمید قاسمی و میثم زمان آبادی( بدون رای) می شود. 10 نامزد صدای برتر سال از بین 34 فرد پیشنهادی در حوزه رادیو و 10 نامزد تصویر برتر سال از میان 37 فرد پیشنهادی در حوزه تلویزیون انتخاب شدند.
معیار انتخاب این نامزدها تاثیری است که این افراد بر روند ورزش کشور برای پیشرفت با استفاده از تکنیک فرم و محتوایی داشته اند.
رای گیری ها در فرمی که در صفحه نخست سایت انجمن قرارداده شده، ثبت می شوند. اعضا می توانند صدا و تصویر برتر خود را برای سال 94 از بین نامزدهای مشخص شده انتخاب کرده و همچنین، 1 نفر را به پیشنهاد خود در کادر آخر فرم رای گیری اضافه کنند.
مراسم اهدا جوایز صدا و تصویر برتر سال 94 در اسفند ماه سال جاری، همزمان با نشست فصلی انجمن، برگزار می شود.
از همه اعضای انجمن تقاضا داریم تا برای برگزاری هرچه بهتر این مراسم در این رای گیری شرکت کنند.
۲۹ دی ۱۳۹۴ ۱۷:۱۱
تعداد کلیک: ۱,۰۷۵

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران(ایسجا) می باشد.