بنر بالای سایت - حذف نشود

اخبار

رییس انجمن ورزشی نویسان ایران: ورزش بدون مشاوره و همراهی رسانه ها پیشرفت نمی کند
رییس انجمن نویسندگان خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران با مهم خواندن رسانه ها در پیشرفت ورزش کشور خواستار همراهی بیشتر این حوزه شد.
به گزارش ایسجا و به نقل از  پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ،دکتر عبدالحمید احمدی در ششمین نشست فصلی انجمن نویسندگان خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران که با حضور وزیر ورزش و جوانان در هتل ورزش در حال برگزارشد،با گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران ،روز خبرنگار را پیشاپیش به جامعه رسانه ایی ایران تبریک گفت و دقایقی نیز از پیشکسوتان عرصه رسانه های گروهی ورزشی که به دیار حق شتافتند به نیکی یاد کرد. 
رییس انجمن ورزشی نویسان ایران دقایقی نیز به شکل گیری انجمن تویسندگان  خبرنگاران و عکاسان ورزشی پرداخت و با اشاره به فعالیت های ٢٨ ساله این انجمن  ابراز امیدواری کرد: انجمن ایپس با همین اتحادو پیوستگی و انسجام به مسیردشوار پیش رو ادامه دهد.
او  نقش رسانه ها را در پیشرفت ورزش کشور مهم دانست و تاکید کرد:ورزش بدون همراهی رسانه های ورزشی نمی تواند فرصت پیشرفت پیدا کند . 
وی گفت: اگر ورزش در اقصی نقاط ایران مورد توجه  است به دلیل تلاش همکاران عزیز در رسانه های ورزشی است.
 دکتر احمدی ابراز امیدواری کرد: انشالله با همفکری و انسجام و تعامل بیشتر شرایط روزنامه نگاری ورزشی کشور ارتقا یابد تا این پیشرفت  موجبات پیشرفت ورزش هم شود.
۱۴ مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۵۳
تعداد کلیک: ۶۵۳

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران(ایسجا) می باشد.