بنر بالای سایت - حذف نشود

اخبار

اولین مراسم روز ورزشی نویسان آسیا برگزار شد
عشق آباد میزبان اولین مراسم روز خبرنگار ورزشی در آسیا
اولین دوره مراسم روز ورزشی نویسان آسیا با همکاری انجمن ورزشی نویسان آسیا ، از 29 شهریور تا 2 مهر در عشق آباد ترکمنستان، برگزار شد و صدرالدین کاظمی، نماینده ورزشی نویسان ایران به عنوان یکی از برترین خبرنگاران ورزشی آسیا معرفی شد.
به گزارش ایسجا، در این مراسم سه روزه که با هدف بزرگداشت ورزشی نویسان برتر آسیا و برای اولین بار با چنین عنوانی در این قاره برگزار شد، مدال و لوح افتخاری نیز از طرف انجمن ورزشی نویسان آسیا به ورزشی نویسان برگزیده اهداء شد. 
مراسم با پیام قربانقلی وردی محمداف رییس جمهور ترکمنستان به صورت رسمی افتتاح شد و پس از اعلام اسامی ورزشی نویسان برگزیده آسیا، مدال و لوح های افتخار توسط معاون رییس جمهور ترکمنستان و رییس ایپس آسیا اهداء شد.
این مدال ، پس از مدال درجه یک”  “ESPO، که به سران و رهبران کشورها برای حمایت از رسانه های ورزشی اعطا میشود، برترین مدالی است که در حوزه فعالیت رسانه های ورزشی وجود دارد.
بیش از 90 ورزشی نویس از 26 کشور آسیایی به این مراسم دعوت شده بودند که به 12 نفر آنها لوح و مدال ورزشی نویس برگزیده اهدا شد. ورزشی نویسان برگزیده از کشور های ایران، قطر، فلسطین، بحرین، بنگلادش، امارات، پاکستان، افغانستان، لبنان، مغولستان، عربستان و چین تایپه بودند.
این مراسم به صورت زنده از شبکه ملی و شبکه های ورزش و خبر تلویزیون ترکمنستان پخش شد.

در پایان این مراسم، یادبودی نیز از طرف انجمن ورزشی نویسان ایران به معاون رییس جمهور ترکمنستان اهداء شد.

با اسکان مدعوین در دهکده المپیک عشق آباد، در کنار مراسم اهداء مدال ورزشی نویسان برگزیده آسیا، این فرصت هم ایجاد شد تا کلیه مدعوین از سالن ها و امکانات ورزشی این دهکده؛ که سال آینده میزبان پنجمین دور بازی های داخل سالن آسیا است دیدن کنند.
۲ مهر ۱۳۹۵ ۲۲:۳۰
تعداد کلیک: ۶۸۶

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (1 رای)
  • شهرام وزیری
  • ۵ مهر ۱۳۹۵ ۱۴:۵۸
  • 0
  • 0
    0

انتخاب همکار عزیزمان صدرالدین خان کاظمی به عنوان یکی از برترین خبرنگاران آسیا موجب مباهات جامعه روزنامه نگاری ورزشی ایران است


امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران(ایسجا) می باشد.