بنر بالای سایت - حذف نشود

اخبار

واکنش انجمن ورزشی نویسان در پی اظهار نظر رئیس فدراسیون کبدی
انجمن ورزشی نویسان ایران در پی اتفاقات اخیر مسابقات کبدی قهرمانی آسیا و اظهار نظر رئیس این فدراسیون، خواستار توضیح و شفاف سازی شد.
ایسجا- انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران، در پی انتشار عکس سرمربی تیم ملی کبدی زنان تایلند و اظهار نظر رئیس فدراسیون کبدی مبنی بر اینکه عکسهای منتشر شده شیطنت یک عکاس بوده خواستار توضیح فدراسیون مذکور شد.
این موضوع در حالی از سوی رئیس فدراسیون کبدی و در گفتگو با خبرنگار ایسنا اعلام شده که چندین نمونه دیگر ‌از عکسهای این مربی و مربیان مرد تیمهای ملی کشورهای دیگر‌، نیز با همین محتوا و شکل در فضای مجازی در حال انتشار است.
در همین زمینه انجمن ورزشی نویسان ایران طی تماسی تلفنی با آقای مقصودلو رئیس فدراسیون کبدی خواستار توضیح و‌ روشن نمایی در خصوص اظهار نظر وی شد و مقرر شد تا در اولین فرصت، عکاس مورد نظر جهت بررسی و پیگیری موضوع به انجمن ورزشی نویسان معرفی شود و یا در غیر این صورت نسبت به عذرخواهی و اصلاح گفتگوی مورد نظر اقدامات مقتضی صورت گیرد.
انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران، این حق را برای خود قایل است تا نسبت به صیانت از جایگاه خبرنگاران و عکاسان ورزشی که بدون کوچکترین چشم داشتی در حال اطلاع رسانی و پوشش اخبار ورزشی هستند، این موضوع را تا مشخص شدن جزئیات آن پیگیری نماید.
۹ آذر ۱۳۹۶ ۱۷:۲۳
تعداد کلیک: ۶۱۸

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران(ایسجا) می باشد.