بنر بالای سایت - حذف نشود

اخبار

نشست هیأت مدیره و اعضای انجمن نوبسندگان، خبرنگاران و عکاسان استان کرمانشاه با مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان کرمانشاه
فضا و امکانات برای کار و فعالیت مهیاست.
به گزارش ایسجا؛ نشست هیأت مدیره و اعضای انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران -استان کرمانشاه با صابر رحیمی مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان کرمانشاه، ابراهیم شفعی‌نیا رئیس حراست، وحید خسروی مشاور مدیرکل و بهمن اختیاری مسئولین روابط عمومی این اداره در محل دفتر مدیریت اداره ورزش و جوانان تشکیل شد.
 سیدعباس کشمیری رئیس هیأت مدیره انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران -استان کرمانشاه در ابتدای این نشست به معرفی کوتاهی از ماهیت، اهداف و فعالیت‌های صورت گرفته از سوی این انجمن پرداخت و در بیان سابقه کاری این انجمن گفت: خوشحالم که اعضای این انجمن امروز با پانزدهمین مدیر اداره کل ورزش و جوانان نشست برگزار می‌کنند.
او افزود: انجمن ورزشی‌نویسان کرمانشاه در راستای اهداف خود همواره به دنبال تعامل و همکاری است و در طول دوران فعالیت خود همواره این مهم را ثابت کرده است و از این روست که امروز با اعضای خود در این اداره حضور پیدا کرده است.
محسن عباسی‌فرد عضو هیأت مدیره انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران -استان کرمانشاه نیز گفت: انجمن ورزشی نویسان کرمانشاه می‌تواند به عنوان بازویی توانمند در عرصه های گوناگونی همچون ورزش، سلامت و اقتصاد در ورزش با اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه همراه شود و این اداره را در اهداف مشترکشان یاری نماید که البته این امر مستلزم ارتباطی دو سویه است.
او افزود: انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی با فعالیت‌هایش در عرصه‌های مختلف توانسته به عنوان یکی از  برترین انجمن‌ها شناخته شود.
سپس صابر رحیمی مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان کرمانشاه ضمن خوشامدگویی و تشکر از فعالیت‌های انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران در شعبه کرمانشاه، هدف خود را در جایگاه کنونی به عنوان مدیر کل این اداره،  همدلی و همکاری میان عرصه‌های گوناگون به منظور هدایت و پیشرفت بیشتر جامعه به سمت جلو بیان کرد.
او افزود: هدف اصلی شما خبرنگاران، عکاسان و سایر فعالان در عرصه نشر خبر همواره باید انتقال حقایق و واقعیت‌ها به دور از هر گونه حاشیه باشد و در تحقق این موضوع ما همواره خود را موظف به پاسخگویی به شما می‌دانیم و با شما در پوشش این هدف بزرگ همراه می‌شویم.
صابر رحیمی ادامه داد: ورزش استان کرمانشاه در حال رو به جلو است و نمود این موضوع برگزاری همایش‌ها، مراسمات و بدرقه و استقبال مردم و مسئولین از ورزشکاران در فرودگاه‌ها و مواردی از این قبیل می‌باشد.
او افزود: در راستای رونق ورزش در کرمانشاه، من و همکارانم به دنبال رفع مسایل و مشکلات ورزش و ورزشکاران در استان هستیم و از شما می‌خواهیم با قلم و نوشته‌های خود به رونق هر چه بیشتر ورزش در استان کرمانشاه بپردازید و با نقد منصفانه و پیشنهادات خود، ما را در پیشرفت ورزش و ورزشکاران یاری کنید.
مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان کرمانشاه در آخر به سه رویداد جهانی المپیاد ورزشی بانوان، صخره‌نوردی بیستون و جام‌تختی در سال‌جاری اشاره کرد و گفت: خوشبختانه توانسته‌ایم اعتبارات خوبی را برای ورزش استان جذب کنیم و نماینده‌ها هم در حال حمایت هستند که از آن‌ها متشکریم و خلاصه این که باید گفت فضا و امکانات برای کار و فعالیت مهیاست.
۱۵ شهریور ۱۳۹۷ ۱۳:۵۸
تعداد کلیک: ۳۳۱

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران(ایسجا) می باشد.