معرفی برترین های مسابقات دارت خبرنگاران سنندج

معرفی برترین های مسابقات دارت خبرنگاران سنندج
مسابقات دارت خبرنگاران سنندح به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر برگزار و به برترین ها احکام قهرمانی و جوایز ورزشی اهدا گردید.
به گزارش ایسجا و به نقل از هیات مدیره استان؛ این رقابت ها توسط انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی استان و با همکاری هیأت ورزش های همگانی شهرستان سنندج در خانه دارت برگزار شد. 
در پایان این رقابت یکروزه، میلاد کهزادی و حامد نظرویسی از هفته نامه ورزشی به هیز به ترتیب عنوان های اول و دوم و نوید صیدیمرادی نیز از خبرگزاری خبر آنلاین عنوان سوم را به خود اختصاص دادند.
همچنین در بخش بانوان شیلان صلواتی از روزنامه امتیاز موفق به کسب مقام اول شد، ئه سرین مقصودی از روزنامه دنیای اقتصاد عنوان دوم را کسب کرد و مقام سوم نیز مشترکاً به چنور صادقی از خبرگزاری ایرنا و عدالت ناصری از خبرگزاری شبستان رسید.
۲۰ بهمن ۱۴۰۰
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

عکس بالای فوتر

انجمن‌ نویسندگان‌، خبرنگاران‌ و عکاسان‌ ورزشی ـ ایران

انجمن‌ نویسندگان‌، خبرنگاران‌ و عکاسان‌ ورزشی ـ ایران‌ (که‌ در این‌ اساسنامه‌ به‌ اختصار “انجمن‌” نامیده‌ می‌شود) تشکیلاتی است‌ فرهنگی‌، علمی‌، تخصصی‌، غیرسیاسی‌، غیرانتفاعی‌، که‌ با هماهنگی کمیته‌ ملی المپیک‌ جمهوری اسلامی ایران‌ تأسیس‌ شده‌ است‌.

تماس با ما

  • تلفن :۰۲۱ ۲۶۲۱۶۳۶۷
  • آدرس ایمیل انجمن : Isjaahmadi@gmail.com
  • آدرس ایمیل انجمن :تهران- بزرگراه نیایش- مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب- کوچه هفتم- سالن شماره 9 (کمیته تدارکاتی بازی های آسیایی)- طبقه همکف- انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی
نقشه

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید