بنر بالای سایت - حذف نشود

اخبار

معاون فرهنگی وزارت ورزش و جوانان مطرح کرد
انجمن ورزشی‌نویسان اصفهان بازویی قدرتمند در جهت پیشبرد ورزش
معاون فرهنگی وزارت ورزش و جوانان و رییس انجمن ورزشی نویسان ایران گفت: انجمن ورزشی‌نویسان اصفهان می‌تواند به عنوان بازوی قدرتمند فکری و اجرایی در جهت پیشبرد ورزش استان عمل کند.

به گزارش ایسجا و به نقل از فارس، عبدالحمید احمدی روز پنج شنبه، هجدهم دی ماه، در مجمع انتخاباتی هیئت مدیره انجمن خبرنگاران و ورزشی‌نویسان استان اصفهان ضمن گرامیداشت میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) ابراز امیدواری کرد که با یک وحدت عملی، کار مهم انتخابات را به سرانجام برسانیم تا آثار خوب آن‌ را برای ورزشی‌نویسان و همچنین ورزش استان شاهد باشیم.
وی با بیان اینکه امروز برای برداشتن یک گام بلند جهت پیشبرد این حرکت که نیازمند همکاری و تعامل تمام اعضای گروه است دور هم جمع شده‌ایم اظهار داشت: حضور پیشکسوتان این عرصه در کنار ما همواره یکی از افتخارات به شمار آمده و امیدواریم بتوانیم قدردان این عزیزان باشیم.
رییس انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران تاکید کرد: امیدوارم در گام دوم انجمن ورزشی‌نویسان استان اصفهان با اتکا به تجارب گذشته و ظرفیت‌هایی که وجود دارد بتواند انجمنی فعال و نمونه برای کشورمان باشد.
احمدی با بیان اینکه استان اصفهان ظرفیت‌های بسیاری دارد افزود: این استان در تمام زمینه‌ها می‌تواند الگو باشد و این الگو بودن را ما باید در عمل مشاهده کنیم.
وی تصریح کرد: این مجمع با حضور تمامی اعضا معنا پیدا می‌کند و می‌تواند با هم‌افزایی یک جریان خوب را برای انجام کار بهتر شکل دهد.
معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهش وزارت ورزش و جوانان اضافه کرد: انجمن ورزشی‌نویسان اصفهان می‌تواند به عنوان بازوی قدرتمند فکری و اجرایی در جهت پیشبرد ورزش استان عمل کند.

 

۲۰ دی ۱۳۹۳ ۰۹:۵۸
تعداد کلیک: ۹۶۷

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران(ایسجا) می باشد.