بنر بالای سایت - حذف نشود

اخبار

دبیرکل افتخاری انجمن خبرنگاران و ورزشی‌نویسان: باور کار جمعی در میان ورزشی‌نویسان وجود ندارد
دبیرکل افتخاری انجمن خبرنگاران و ورزشی‌نویسان گفت: کار جمعی کردن سخت است چراکه هنوز این باور در میان ما نیست که با جمع شدن دور یکدیگر می‌توانیم قوی باشیم.
به گزارش ایسجا، منوچهر زندی، پنج شنبه 18 دی ماه، در مجمع انتخاباتی هیئت مدیره انجمن خبرنگاران و ورزشی‌نویسان استان اصفهان که در سرای ورزشکاران برگزار شد، اظهار کرد: برداشت من از انجمن ورزشی‌نویسان اصفهان مثبت است.
وی با بیان اینکه انجمن ورزشی‌نویسان اصفهان نیاز به افرادی دارد که بتوانند کار جمعی را به خوبی انجام دهند، تصریح کرد: انجمن ورزشی‌نویسان ایران بر شایسته سالاری و ورود افراد باتجربه در گروه ورزش ایران تاکید دارد.دبیرکل افتخاری انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران فعالیت افراد تحصیل‌کرده همچون وزیر ورزش و جوانان که از بنیانگذاران این انجمن به شمار می‌آید را از نمونه‌های عینی ورود و فعالیت افراد باتجربه و تحصیل‌کرده دانست.
دبیکل افتخاری انجمن با اشاره به اینکه این انجمن 20 سال است که مجوز فعالیت دارد، اظهار کرد:‌ این انجمن در اصفهان از همان ابتدا، کار خود را با جواد خلیفه‌سلطان آغاز کرد. زندی تاکید کرد: «افتخار دارم ریاست افتخاری انجمن خبرنگاران و ورزشی‌نویسان در اصفهان را به خلیفه‌سلطان تقدیم کنیم چرا که حضور وی برای این انجمن بسیار لازم است.»
۲۲ دی ۱۳۹۳ ۰۸:۵۶
تعداد کلیک: ۹۴۲

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران(ایسجا) می باشد.