استان مرکزی

اعضای هیأت مدیره انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی کردستان انتخاب شدند
اولین دوره انتخابات هیات مدیره انجمن ورزشی نویسان استان کردستان دوشنبه ۲۰ دی ماه با حضور و نظارت آقایان هیوا یوسفی و رضا خسروی نمایندگان انجمن ورزشی نویسان ایران در سنندج برگزار شد
۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۵
[ تعداد بازدید : ۱۲۸ ]
13 آبان، آخرین مهلت حضور در جشنواره جهانی ایپس
خبرنگاران و عکاسان ورزشی که می خواهند در جشنواره بین المللی ایپس شرکت کنند، تا 4 نوامبر، مقارن با 13 آبان، فرصت دارند که آثار خود را به دبیرخانه جشنواره بین المللی ایپس ارسال کنند.
۱۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۹
[ تعداد بازدید : ۲۴۳ ]
روز خبرنگار مبارک
١٧ مرداد فرصتی است برای تقدیر و سپاس از خبرنگاران سخت کوش و پرتلاش که امانت داران قلم و پیشگامان رسالت آگاهی بخشی به جامعه و مردم و دفاع از راستی و درستی هستند.
۱۷ اَمرداد ۱۴۰۰ - ۹:۱۷
[ تعداد بازدید : ۲۲۵ ]
سومین نشست هیات مدیره انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی شعبه کرمانشاه
سومین نشست هیات مدیره انجمن در روز شنبه یکم خرداد 1400 با حضور فاطمه احمدیان، کمیل نظری، مسعود اسماعیلی، مهدی حشمتی و مریم قوی به عنوان اعضای اصلی و حامد چشمه گچی به عنوان بازرس اصلی از ساعت 14:30 الی 16 برگزار شد.
۰۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۶
[ تعداد بازدید : ۲۸۵ ]
حضور موفق ایرانی ها در سومین جشنواره جهانی ایپس و آثار برتر قاره آسیا
با پایان سومین جشنواره جهانی ایپس و برگزاری مراسم اختتامیه، دبیرخانه سومین دوره جشنواره آثار برتر قاره های مختلف را معرفی کرد که در میان برترین های آسیا تعدادی از آثار خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران نیز دیده می شود.
۱۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۱
[ تعداد بازدید : ۳۶۱ ]
عکس بالای فوتر

انجمن‌ نویسندگان‌، خبرنگاران‌ و عکاسان‌ ورزشی ـ ایران

انجمن‌ نویسندگان‌، خبرنگاران‌ و عکاسان‌ ورزشی ـ ایران‌ (که‌ در این‌ اساسنامه‌ به‌ اختصار “انجمن‌” نامیده‌ می‌شود) تشکیلاتی است‌ فرهنگی‌، علمی‌، تخصصی‌، غیرسیاسی‌، غیرانتفاعی‌، که‌ با هماهنگی کمیته‌ ملی المپیک‌ جمهوری اسلامی ایران‌ تأسیس‌ شده‌ است‌.

تماس با ما

  • تلفن :۰۲۱ ۲۶۲۱۶۳۶۷
  • آدرس ایمیل انجمن : Isjaahmadi@gmail.com
  • آدرس ایمیل انجمن :تهران- بزرگراه نیایش- مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب- کوچه هفتم- سالن شماره 9 (کمیته تدارکاتی بازی های آسیایی)- طبقه همکف- انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی
نقشه

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید