درخواست انجمن ورزشی نویسان از فدراسیون فوتبال برای برخورد قاطع با تخلف مدرسه فوتبال مشهد

درخواست انجمن ورزشی نویسان از فدراسیون فوتبال برای برخورد قاطع با تخلف مدرسه فوتبال مشهد
به گزارش ایسجا؛ هیات مدیره انجمن ورزشی نویسان ایران در جلسه روز دوشنبه مورخ سوم بهمن ماه ضمن بررسی ابعاد ماجرای تخلف در مدرسه فوتبال مشهد و با ابراز تاسف از این واقعه تلخ، خواستار رسیدگی سریع و برخورد قاطع فدراسیون فوتبال با عوامل و مسببان آن شد.
 
براین اساس طی نامه ای خطاب به آقای تاج رییس فدراسیون فوتبال ضمن ابراز نگرانی از تبعات و انعکاس نامناسبی که این اتفاق در اذهان و افکار عمومی نسبت به سلامت فضای ورزشی کشور ایجاد کرده است از رییس فدراسیون فوتبال درخواست شد تا در اسرع وقت ضمن رسیدگی به موضوع و برخورد قاطع تنبیهی و انضباطی لازم با خاطیان، گزارشی از روند رسیدگی و نتیجه اقدامات را جهت استحضار مردم شریف ایران در اختیار رسانه ها قرار دهد.
 
۴ بهمن ۱۴۰۱
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

عکس بالای فوتر

انجمن‌ نویسندگان‌، خبرنگاران‌ و عکاسان‌ ورزشی ـ ایران

انجمن‌ نویسندگان‌، خبرنگاران‌ و عکاسان‌ ورزشی ـ ایران‌ (که‌ در این‌ اساسنامه‌ به‌ اختصار “انجمن‌” نامیده‌ می‌شود) تشکیلاتی است‌ فرهنگی‌، علمی‌، تخصصی‌، غیرسیاسی‌، غیرانتفاعی‌، که‌ با هماهنگی کمیته‌ ملی المپیک‌ جمهوری اسلامی ایران‌ تأسیس‌ شده‌ است‌.

تماس با ما

  • تلفن :۰۲۱ ۲۶۲۱۶۳۶۷
  • آدرس ایمیل انجمن : Isjaahmadi@gmail.com
  • آدرس ایمیل انجمن :تهران- بزرگراه نیایش- مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب- کوچه هفتم- سالن شماره 9 (کمیته تدارکاتی بازی های آسیایی)- طبقه همکف- انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی
نقشه

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید