دکتر احمدی: توفیقات در ورزش حاصل توسعه ارتباطات و تعامل با رسانه هاست

دکتر احمدی: توفیقات در ورزش حاصل توسعه ارتباطات و تعامل با رسانه هاست
استودیو خبر ورزش و جوانان تهران با حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران و پیشکسوتان عرصه رسانه و ارتباطات و ورزش افتتاح شد.
 
به گزارش ایسجا و به نقل از پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان تهران؛ در آغاز این مراسم و در حضور معاونان و مدیران ستادی اداره کل، کاظمی دینان، دکتر احمدی، منوچهر زندی، حجت اله جیرودی، احمدرضا میرزائیان، علی خسروی، ایمان قربانی، حمید بهمنی، حسن میرزاآقابیک از پیشکسوتان رسانه و ورزش، و روسای حوزه ها و شهرستان های شمیرانات و شهر ری، رئیس انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی گفت: آقای جوادی و همکارانشان در اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، با افتتاح استودیو خبر قدم بزرگی برداشتند که حکایت از دور اندیشی مدیران این مجموعه دارد. توجه به عرصه بسیار مهم ارتباطات، بیانگر هوشمندی و ذکاوت این مجموعه است.
 
دکتر عبدالحمید احمدی ادامه داد: امروز در دنیای ارتباطات بسر می بریم و هراندازه که در این حوزه کار و سرمایه گذاری صورت گیرد، مفید خواهد بود. بویژه در حوزه ورزش و جوانان که اجتماعی تر از این حوزه وجود ندارد. ورزش دنیا در عرصه ارتباطات گام های بزرگی برداشته است وتوفیقات آنها، حاصل همراهی و تعامل سازنده با رسانه و تعامل مدیریت اجرایی ورزش و حوزه رسانه است. وی به وسعت و گستردگی عمق و تاثیر کار در حوزه ورزش و جوانان اشاره کرد و گفت: استان تهران بخش بسیار مهمی در همه حوزه ها ی کاری کشور از جمله ورزش و جوانان است و هرگاه حال ورزش و جوانان تهران خوب باشد، آثارش در کل کشور نمایان می شود.
 
دکتر احمدی افتتاح استودیو خبر ورزش و جوانان تهران را به فال نیک گرفت و افزود: از این اتفاق بسیار خوشحالیم و این حرکت می تواند الگویی برای همه بخش ها و ادارات کل استان ها باشد. از طریق این استودیو می توان ارتباط اداره کل را با بخش رسانه تقویت کرد و اطلاع رسانی به صورت دقیق تر انجام شود وانجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی همه آماده همه گونه همکاری در این ارتباط خواهد بود.
 
در ادامه این مراسم، کاظمی دینان استاد و پیشکسوت عرصه ارتباطات، این حرکت را نشان از درایت، و تفکر مدیران اداره کل ورزش و جوانان دانست و گفت: ورزش یکی از عواملی است که کشورها را به هم نزدیک می کند و پل ارتباطی برای معرفی فرهنگ و ایجاد صلح در بین کشورهاست.
 
وی با تبریک راه اندازی استودیو خبر ورزش و جوانان تهران ادامه داد: اعتقاد داریم، جامعه ای که آگاه باشد، دانا می شود و جامعه ای که دانا باشد، توانمند خواهد شد. وقتی افکار عمومی، کارکنان سازمان و مخاطبان سازمان آگاه شوند، دانا و توانمند می شوند و آنوقت جامعه به سوی شادی و نشاط خواهد رفت. امروز با راه اندازی استودیو خبر، دیگر اداره کل برای اطلاع رسانی و برقراری ارتباط ، مخاطبان مشکلی نخواهد داشت و بحرانی هم بوجود نمی آید.
 
حسن میرزاآقابیک پیشکسوت ورزش ور سانه نیز در این مراسم گفت: در روزهایی که همه رسانه ها درگیر فوتبال و ستاره های مطرح آن هستند، راه اندازی استودیو خبر ورزش و جوانان تهران، یک اتفاق خوب است، چرا که کمتر استعدادها معرفی می شوند و این استودیو می تواند به عنوان مستند تاریخ ورزش تهران، هم استعدادها را معرفی کند و هم آرشیو برای آیندگان باشد.
 
وی ادامه داد: امروز، جای رسانه در باشگاه های ما خالیست و استودیو خبر می تواند بستر مناسبی برای معرفی استعدادهایی باشد که چهره های بزرگ ورزشی در آینده خواهد بود. این اقدام ارزنده، تاثر خود را در ورزش تهران خواهد گذاشت و برای ورزش پایتخت ماندگار خواهد شد.
 
دیگر سخنران مراسم افتتاحیه منوچهر زندی پیشکسوت عرصه رسانه ورزش بود که از دغدغه های روزنامه نگاران گفت و افزود: راه اندازی استودیو خبر در تهران گرفتاری های ارتباطی را که ناشی از عدم پوشش فراگیر رسانه هاست، مرتفع خواهد کرد.
 
در پایان این مراسم از پیشکسوتان و اساتید عرصه رسانه و ورزش با اهداء یادبودی تقدیر شد.
۲ اسفند ۱۴۰۱
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

عکس بالای فوتر

انجمن‌ نویسندگان‌، خبرنگاران‌ و عکاسان‌ ورزشی ـ ایران

انجمن‌ نویسندگان‌، خبرنگاران‌ و عکاسان‌ ورزشی ـ ایران‌ (که‌ در این‌ اساسنامه‌ به‌ اختصار “انجمن‌” نامیده‌ می‌شود) تشکیلاتی است‌ فرهنگی‌، علمی‌، تخصصی‌، غیرسیاسی‌، غیرانتفاعی‌، که‌ با هماهنگی کمیته‌ ملی المپیک‌ جمهوری اسلامی ایران‌ تأسیس‌ شده‌ است‌.

تماس با ما

  • تلفن :۰۲۱ ۲۶۲۱۶۳۶۷
  • آدرس ایمیل انجمن : Isjaahmadi@gmail.com
  • آدرس ایمیل انجمن :تهران- بزرگراه نیایش- مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب- کوچه هفتم- سالن شماره 9 (کمیته تدارکاتی بازی های آسیایی)- طبقه همکف- انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی
نقشه

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید