جایزه جهانی ایپس ۲۰۲۲؛ گزارش داوری فهرست بلند آثار و اعلام نتایج فهرست کوتاه

جایزه جهانی ایپس ۲۰۲۲؛ گزارش داوری فهرست بلند آثار و اعلام نتایج فهرست کوتاه
نام ۱۲ ایرانی در فهرست کوتاه برگزیدگان
به گزارش ایسجا و براساس اطلاعیه انجمن جهانی ورزشی نویسان (AIPS)، با اتمام مرحله ماقبل نهایی داوری جایزه جهانی ایپس۲۰۲۲ ،  AIPS خرسند است که فهرست کوتاه برگزیدگان هر بخش را ارائه دهد. این مرحله از بررسی آثار و رای‌گیری توسط اعضای کمیته اجرایی AIPS (به نمایندگی از 24 کشور مختلف) انجام شد که پس از بررسی دقیق آثار راه یافته به فهرست بلند، به انتخاب‌های ترجیحی خود برای ارائه فهرست کوتاه به هیئت ژوری رای دادند.
 
ویدئوی پروفایل ورزشکار
در فهرست کوتاه این بخش و بر اساس انتخاب اعضای کمیته اجرایی AIPS، آثار برگزیده ۱۷ نفر از شرکت کنندگان از بین 45 اثر دریافتی اعلام گردیده است.
 
 ویدئوی کوتاه
در فهرست کوتاه این بخش و بر اساس انتخاب اعضای کمیته اجرایی AIPS، آثار برگزیده ۱۹ نفر از شرکت کنندگان از بین ۱۱۶ اثر دریافتی اعلام گردیده که دو اثر متعلق به ایران است:
مازیار کوپیدار (ایران)، من دخترم من پسرم - یوتیوب
موحد تاریمرادی (ایران)، بچه های کوره – یوتیوب
 
ویدئوی مستند
در فهرست کوتاه این بخش و بر اساس انتخاب اعضای کمیته اجرایی AIPS، آثار برگزیده ۲۹ نفر از شرکت کنندگان از بین ۹۲ اثر دریافتی اعلام گردیده است.
 
 نوشتاری/ گزارش
در فهرست کوتاه این بخش و بر اساس انتخاب اعضای کمیته اجرایی AIPS، آثار برگزیده ۳۵ نفر از شرکت کنندگان از بین ۴۳۱ اثر دریافتی اعلام گردیده است.
 
 نوشتاری/ مقاله و یادداشت
در فهرست کوتاه این بخش و بر اساس انتخاب اعضای کمیته اجرایی AIPS، آثار برگزیده ۲۰ نفر از شرکت کنندگان از بین ۲۵۵ اثر دریافتی اعلام گردیده که دو اثر متعلق به ایران است:
 
سعیده فتح آبادی (ایران)، ما خبرنگاریم نه مقصر: نگاهی به دردسرهای یک خبرنگار ورزشی زن - Shahraranews.ir
 
افسون حضرتی (ایران)، هیچ نهادی پاسخگو نیست حتی فیفا! - زنان امروز
 
 شنیداری/ صدا
در فهرست کوتاه این بخش و بر اساس انتخاب اعضای کمیته اجرایی AIPS، آثار برگزیده ۱۹ نفر از شرکت کنندگان از بین ۷۳ اثر دریافتی اعلام گردیده است.
 
 عکس/ گزارش تصویری
در فهرست کوتاه این بخش و بر اساس انتخاب اعضای کمیته اجرایی AIPS، آثار برگزیده ۴۷ نفر از شرکت کنندگان از بین ۲۱۴ اثر دریافتی اعلام که سه اثر متعلق به ایران است:
محمد بابایی (ایران)، بوکسورهای زن ایران مشتاقانه منتظر مجوز هستند - moniban.news
امین محمد جمالی (ایران)، ترسیم افکار ورزشکاران - گتی ایمیج
مریم مجد (ایران)، مهربانی مادر در نیمه دوم - گتی ایمیج
 
 عکس/ حرکت ورزشی
در فهرست کوتاه این بخش و بر اساس انتخاب اعضای کمیته اجرایی AIPS، آثار برگزیده ۵۴ نفر از شرکت کنندگان از بین ۴۲۶ اثر دریافتی اعلام که دو اثر متعلق به ایران است:
پرتو جغتایی (ایران)، هندبال ساحلی - partophoto.com
مهدی نصیری (ایران)، حضور بانوان ایرانی در ورزشگاه - خبرگزاری ایلنا
 
 خبرنگاران جوان
در فهرست کوتاه این بخش و در موضوع عکس بر اساس انتخاب اعضای کمیته اجرایی AIPS، آثار برگزیده ۱۵ نفر از شرکت کنندگان از بین ۲۹ اثر دریافتی اعلام که سه اثر متعلق به ایران است:
محمدجواد آبجوشک (ایران)، اعتصاب اژدها - خبرگزاری ایرنا
امیررضا استواری (ایران)، شور زندگی فوتبالی پس از کووید۱۹ - خبرگزاری فارس، روزنامه خبروزشی
علیرضا زینلی (ایران)، پاییز شیرین - Footballi.net
 
در فهرست کوتاه این بخش و در موضوع دیداری شنیداری بر اساس انتخاب اعضای کمیته اجرایی AIPS، آثار برگزیده ۱۳ نفر از شرکت کنندگان از بین ۲۵ اثر دریافتی اعلام گردیده است.
 
در فهرست کوتاه این بخش و در موضوع نوشتاری بر اساس انتخاب اعضای کمیته اجرایی AIPS، آثار برگزیده ۱۹ نفر از شرکت کنندگان از بین ۴۰ اثر دریافتی اعلام گردیده است.
 
 در ادامه این فهرست ها، و پس از اعلام رای هیات ژوری، اسامی ۱۰ نفر برتر و متعاقباً اسامی نامزدهای نهایی معرفی خواهند شد. مراسم پایانی پنجمین جایزه جهانی ایپس در ۹ می ۲۰۲۳ در شهر سئول کره جنوبی و همزمان با هشتادوپنجمین کنگره جهانی ایپس برگزار خواهد شد.
 
۲۱ فروردین ۱۴۰۲
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

عکس بالای فوتر

انجمن‌ نویسندگان‌، خبرنگاران‌ و عکاسان‌ ورزشی ـ ایران

انجمن‌ نویسندگان‌، خبرنگاران‌ و عکاسان‌ ورزشی ـ ایران‌ (که‌ در این‌ اساسنامه‌ به‌ اختصار “انجمن‌” نامیده‌ می‌شود) تشکیلاتی است‌ فرهنگی‌، علمی‌، تخصصی‌، غیرسیاسی‌، غیرانتفاعی‌، که‌ با هماهنگی کمیته‌ ملی المپیک‌ جمهوری اسلامی ایران‌ تأسیس‌ شده‌ است‌.

تماس با ما

  • تلفن :۰۲۱ ۲۶۲۱۶۳۶۷
  • آدرس ایمیل انجمن : Isjaahmadi@gmail.com
  • آدرس ایمیل انجمن :تهران- بزرگراه نیایش- مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب- کوچه هفتم- سالن شماره 9 (کمیته تدارکاتی بازی های آسیایی)- طبقه همکف- انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی
نقشه

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید