انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران در پیامی سالروز ۱۷ مرداد، روز خبرنگار را به جامعه رسانه‌ای ورزشی ایران تبریک گفت.

انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران در پیامی سالروز ۱۷ مرداد، روز خبرنگار را به جامعه رسانه‌ای ورزشی ایران تبریک گفت.
به گزارش ایسجا، در این پیام آمده است:" ۱۷ مرداد "روز خبرنگار " فرصتی است برای تقدیر و سپاس از خبرنگاران سخت کوش، پرتلاش و اخلاق مدار که امانت داران قلم و پیشگامان رسالت آگاهی بخشی به جامعه و مردم و دفاع از راستی و درستی هستند.
 
با گرامیداشت نام و یاد شهید محمود صارمی که در راه انجام وظیفه مظلومانه و ناجوانمردانه به شهادت رسید و با پاسداشت تلاش های صادقانه همکاران رسانه‌ای، و تقدیر از زحمات نویسندگان، خبرنگاران، عکاسان و گزارشگران ورزشی در عرصه اطلاع رسانی و انعکاس رویدادهای ورزشی ملی و بین المللی، روز خبرنگار بر اهالی رسانه و قلم، و اعضای انجمن نویسندگان خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران مبارک باد".
۱۷ اَمرداد ۱۴۰۲
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

عکس بالای فوتر

انجمن‌ نویسندگان‌، خبرنگاران‌ و عکاسان‌ ورزشی ـ ایران

انجمن‌ نویسندگان‌، خبرنگاران‌ و عکاسان‌ ورزشی ـ ایران‌ (که‌ در این‌ اساسنامه‌ به‌ اختصار “انجمن‌” نامیده‌ می‌شود) تشکیلاتی است‌ فرهنگی‌، علمی‌، تخصصی‌، غیرسیاسی‌، غیرانتفاعی‌، که‌ با هماهنگی کمیته‌ ملی المپیک‌ جمهوری اسلامی ایران‌ تأسیس‌ شده‌ است‌.

تماس با ما

  • تلفن :۰۲۱ ۲۶۲۱۶۳۶۷
  • آدرس ایمیل انجمن : Isjaahmadi@gmail.com
  • آدرس ایمیل انجمن :تهران- بزرگراه نیایش- مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب- کوچه هفتم- سالن شماره 9 (کمیته تدارکاتی بازی های آسیایی)- طبقه همکف- انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی
نقشه

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید