جناب آقای کشوری فرد

جناب آقای کشوری فرد
رییس محترم سازمان لیگ برتر فدراسیون فوتبال
با سلام و احترام
متاسفانه در جریان دیدار تیم های فوتبال سپاهان و استقلال در روز چهارشنبه یکم شهریور ماه ۱۴۰۲ در ورزشگاه نقش جهان اصفهان که با وقوع اتفاقات ناهنجار و خشونت آمیز و پرتاب ترقه و نارنجک از سوی برخی تماشاگرنماهای حاضر در استادیوم همراه بود منجر به آسیب دیدگی و مصدومیت شهرام شریفی عکاس خبرگزاری برنا استان اصفهان شد. لذا ضمن ابراز تأسف و تقبیح اینگونه حرکات غیراخلاقی، زشت و دور از شأن ورزش، از سازمان لیگ برتر فوتبال انتظار داریم با برخورد جدی با عوامل این اتفاق تلخ، و با بررسی دقیق دلایل بروز این گونه‌ حوادث در ورزشگاهها، و تذکر و اخطار به مسئولان و دست اندرکاران برگزارکننده مسابقات و باشگاههای میزبان و میهمان، نسبت به اعمال تنبیه انضباطی موثر در این باره اقدام و تدابیر لازم برای پیشگیری از هرگونه اتفاقات مشابه را اتخاذ نمایید. 
 
باتشکر- انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران
سیدعبدالحمید احمدی 
۵ شهریور ۱۴۰۲
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

عکس بالای فوتر

انجمن‌ نویسندگان‌، خبرنگاران‌ و عکاسان‌ ورزشی ـ ایران

انجمن‌ نویسندگان‌، خبرنگاران‌ و عکاسان‌ ورزشی ـ ایران‌ (که‌ در این‌ اساسنامه‌ به‌ اختصار “انجمن‌” نامیده‌ می‌شود) تشکیلاتی است‌ فرهنگی‌، علمی‌، تخصصی‌، غیرسیاسی‌، غیرانتفاعی‌، که‌ با هماهنگی کمیته‌ ملی المپیک‌ جمهوری اسلامی ایران‌ تأسیس‌ شده‌ است‌.

تماس با ما

  • تلفن :۰۲۱ ۲۶۲۱۶۳۶۷
  • آدرس ایمیل انجمن : Isjaahmadi@gmail.com
  • آدرس ایمیل انجمن :تهران- بزرگراه نیایش- مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب- کوچه هفتم- سالن شماره 9 (کمیته تدارکاتی بازی های آسیایی)- طبقه همکف- انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی
نقشه

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید