برگزاری نشست هم اندیشی انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی استان فارس

برگزاری نشست هم اندیشی انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی استان فارس
نشست هم اندیشی انجمن ورزشی نویسان استان فارس، در محل دفتر این انجمن برگزار شد.
به گزارش ایسجا و به نقل از روابط عمومی انجمن استان؛ در این نشست، ابتدا قاسم محمدی رییس انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی فارس ضمن تشکر از حمایت همه جانبه دکتر ایمانیه استاندار فارس، دکتر شکوهی مدیر کل اداره کل ورزش فارس و سیدکمال پاک فطرت رییس اداره ورزش و جوانان شیراز به جهت در اختیار قراردادن دفتر و تجهیز مکان انجمن ورزشی نویسان فارس به بیان گزارشی از عملکرد انجمن در ماه های اخیر پرداخت و عنوان نمود به یاری خدا پس از تکمیل و تجهیز کامل دفتر انجمن مراسم افتتاحیه با حضور دکتر احمدی رییس انجمن ورزشی نویسان ایران و مهمانان ویژه از تهران و مقامات ارشد استانی برگزار خواهد شد.  سپس هر یک از اعضا، در خصوص مسائل مختلفی که می تواند به عنوان مشکل یا راهکار برای بهتر شدن عملکرد ورزشی نویسان مد نظر قرار گیرد، صحبت کردند.
منصور سپهری یکی از قدیمی ترین ورزشی نویسان استان و همچنین حسین کشتکار، عکاس قدیمی و 86 ساله نیز در این نشست حضور داشتند. 
از دیگر با تجربه های حوزه ورزشی نویسی حاضر در این نشست می توان به منوچهر اسدی پویا، مجید عجم پور ،عبدالامین عطایی ، کمال گهرنژاد و  حسین امیری  اشاره کرد که هر یک از آنها نیز تجربیات و دیدگاه های خود در زمینه بهبود عملکرد انجمن ابراز کردند.
منصور سپهری در این جلسه اظهار داشت : می دانم سرپا نگه داشتن این انجمن کار دشواری است اما امیدوار هستم که با حضور افرادی که در این جمع می بینم، این انجمن بتواند موفق عمل کند و پیشرو باشد.
سید کمال پاک فطرت مدیر اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز در این جلسه با بیان این نکته که خود را ابتدا ورزشی نویس و سپس یک مدیر ورزشی می داند، گفت: مشتاقم که از دانش ورزشی نویسان استان در جهت رشد ورزش شیراز استفاده کنم. قلم و نگاه حرفه ای شما به مسائل ریشه ای ورزش، می تواند باعث ایجاد نگرش جدید در مدیریت ورزش شود و خواهشمندم جدی تر از قبل وارد میدان شوید.
بر پایه این گزارش  یکی از خواسته های اعضای انجمن ورزشی نویسان، به وجود آمدن فضایی برای حمایت از این قشر بود. فضایی که به واسطه آن، خبرنگاران ورزشی بتوانند با قدرت بیشتری در عرصه تهیه گزارش و نقد مسائل موجود در این حوزه بپردازند.
لازم به ذکر است موسسه ورزش مدرن و هیات ناشنوایان فارس نیز همراهی خوبی با انجمن ورزشی فارس انجام دادند.
۱۰ آبان ۱۴۰۲
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

عکس بالای فوتر

انجمن‌ نویسندگان‌، خبرنگاران‌ و عکاسان‌ ورزشی ـ ایران

انجمن‌ نویسندگان‌، خبرنگاران‌ و عکاسان‌ ورزشی ـ ایران‌ (که‌ در این‌ اساسنامه‌ به‌ اختصار “انجمن‌” نامیده‌ می‌شود) تشکیلاتی است‌ فرهنگی‌، علمی‌، تخصصی‌، غیرسیاسی‌، غیرانتفاعی‌، که‌ با هماهنگی کمیته‌ ملی المپیک‌ جمهوری اسلامی ایران‌ تأسیس‌ شده‌ است‌.

تماس با ما

  • تلفن :۰۲۱ ۲۶۲۱۶۳۶۷
  • آدرس ایمیل انجمن : Isjaahmadi@gmail.com
  • آدرس ایمیل انجمن :تهران- بزرگراه نیایش- مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب- کوچه هفتم- سالن شماره 9 (کمیته تدارکاتی بازی های آسیایی)- طبقه همکف- انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی
نقشه

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید