برگزاری جلسه شورای هماهنگی روابط‌عمومی‌های استان تهران به میزبانی انجمن ورزشی نویسان

برگزاری جلسه شورای هماهنگی روابط‌عمومی‌های استان تهران به میزبانی انجمن ورزشی نویسان
به گزارش ایسجا؛ پنجمین جلسه هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط‌عمومی‌های استان تهران از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران در محل دفتر انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد
 
.
در این جلسه دکتر احمدی رئیس انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی با اشاره به فعالیت‌های رسانه‌ها و پل ارتباطی بین مجموعه‌های مدیریتی و مردم، حلقه اتصال آن را روابط عمومی ها عنوان کرد و نقش آن‌ها را در انتقال دقیق، صحیح و به هنگام اخبار و اطلاعات به افکار عمومی بی‌بدیل دانست.
دکتر احمدی با ارائه گزارشی از فعالیت‌های انجمن، تعامل با هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان تهران را در جهت تعامل هرچه بیشتر انجمن با دستگاهها و نهادهای استان تهران را اثربخش عنوان کرد.
در ادامه، منوچهر زندی پیش‌کسوت رسانه، موضوعاتی را درمورد پیوند روابط‌عمومی‌ها و خبرنگاران رسانه‌ها عنوان کرد و افزود: روابط‌عمومی‌ها زمانی می‌توانند مورد قبول افکار عمومی واقع شوند که در ایفای رسالت خودشان صادقانه عمل کنند.
در این جلسه، صائبی مشاور استاندار و مدیرکل روابط‌عمومی و امور بین‌الملل استانداری تهران با توجه به دستور جلسه، موضوعات آموزشی، استمرار جلسات و کلاس‌های متناسب با فرمانداری‌ها، شهرداری‌ها و دستگاه اجرایی را در ماه های آتی مورد تأکید قرار داد و گفت: ارزیابی فعالیت روابط‌عمومی‌ها براساس شاخص‌ها توسط استانداری تهران صورت می‌گیرد، ضمن این‌که بنا داریم در اردیبهشت ماه و روز روابط‌عمومی، گردهمایی مشترکی را با حضور همه روابط عمومی های فعال در استان تهران برگزار کنیم.
در جریان این جلسه، در مورد تحول ساختار روابط‌عمومی‌ها در دستگاه‌های اجرایی نیز بحث و تبادل نظر صورت گرفت و مقرر شد پیشنهاد تحول چارت سازمانی روابط‌عمومی‌های دستگاه اجرایی توسط هیئت رئیسه شورای هماهنگی تهیه و ارائه شود و در راستای تحقق آن، مکاتبات لازم با سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی انجام گیرد.
در ادامه جلسه، محسن معتمد کیا مدیرکل روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ورزش و جوانان با حضور در جمع اعضای شورا، از میزبانی اداره‌کل ورزش و جوانان استان تهران در این نشست قدردانی و ابراز امیدواری کرد تا در آینده همکاری‌های فی‌مابین به‌منظور ارتقاء جایگاه روابط‌عمومی‌ها به‌ویژه در عرصه ورزش و جوانان صورت پذیرد.
در این جلسه، پیام نظر رئیس روابط عمومی اداره کل ورزش استان تهران، گزارشی از فعالیت شورای روابط‌عمومی حوزه‌ها و شهرستان‌ها و همچنین همکاری و تعامل نزدیک با انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی به‌منظور حمایت از جایگاه روابط‌عمومی‌ها و نقش موثر آنها در اطلاع رسانی شفاف و اثرگذار ارائه کرد.
در پایان از طرف صائبی مشاور استاندار تقدیرنامه‌ای با عنوان مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران در راستای برگزاری پنجمین جلسه شورای هماهنگی روابط‌عمومی‌های استان به پیام نظر اعطا شد.
۳۱ فروردین ۱۴۰۳
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

عکس بالای فوتر

انجمن‌ نویسندگان‌، خبرنگاران‌ و عکاسان‌ ورزشی ـ ایران

انجمن‌ نویسندگان‌، خبرنگاران‌ و عکاسان‌ ورزشی ـ ایران‌ (که‌ در این‌ اساسنامه‌ به‌ اختصار “انجمن‌” نامیده‌ می‌شود) تشکیلاتی است‌ فرهنگی‌، علمی‌، تخصصی‌، غیرسیاسی‌، غیرانتفاعی‌، که‌ با هماهنگی کمیته‌ ملی المپیک‌ جمهوری اسلامی ایران‌ تأسیس‌ شده‌ است‌.

تماس با ما

  • تلفن :۰۲۱ ۲۶۲۱۶۳۶۷
  • آدرس ایمیل انجمن : Isjaahmadi@gmail.com
  • آدرس ایمیل انجمن :تهران- بزرگراه نیایش- مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب- کوچه هفتم- سالن شماره 9 (کمیته تدارکاتی بازی های آسیایی)- طبقه همکف- انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی
نقشه

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید