رییس فدراسیون دوچرخه سواری در پیامی دوم جولای روز جهانی ورزشی نویسان را به ورزشی نویسان و عکاسان ورزشی تبریک گفت

رییس فدراسیون دوچرخه سواری در پیامی دوم جولای روز جهانی ورزشی نویسان را به ورزشی نویسان و عکاسان ورزشی تبریک گفت
به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری، دکتر رسول اسدی رییس فدراسیون دوچرخه سواری در پیامی فرارسیدن روز جهانی ورزشی نویسان را به همه خبرنگاران، روزنامه نگاران، ورزشی نویسان و عکاسان ورزشی تبریک گفت.
 

 

در پیام رییس فدراسیون دوچرخه سواری فوتبال آمده است:
 
ن وَ اَلْقَلَمِ وَ مٰا یَسْطُرُونَ
 
سوگند به قلم و آنچه می نویسد
 
در روز جهانی خبرنگاری ورزشی فرصت را مغتنم شمرده و صمیمانه ترین تبریکات مجموعه فدراسیون دوچرخه سواری را به جهت پاسداشت و تکریم زحمات مدیر مسئولان،سردبیران،دبیران،خبرنگاران، گزارشگران و عکاسان ورزشی که با زحمات و تلاشهای شبانه روزی خود نشاط و شادابی را به ملت بزرگ ایران ارزانی داشته اند تقدیم می نمایم. 
 
در این روز تاریخی، یاد عزیزان رسانه ای که در سال های دور و نزدیک از میان ما رفتند را صمیمانه گرامی می دارم و قدردانی ویژه ای از خبرنگاران و عکاسان حوزه رشته دوچرخه سواری دارم که همواره در سخت ترین شرایط در کنار رشته دوچرخه سواری بودند و باعث رشد و توسعه این رشته ورزشی شدند. این روز بر همه شما عزیزان و بزرگواران که همواره چراغ راه ورزش کشور بوده اید گرامی باد.
 
رسول اسدی
۱۱ تیر ۱۴۰۳
مهرشاد ملکی÷÷÷
۱۴۰۳/۰۴/۱۹
5
0
0

روز همه عزیزان مبارک . مخصوصا همه دوستانی که در حوزه دوچرخه سواری خبرنگاری میکنند


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

عکس بالای فوتر

انجمن‌ نویسندگان‌، خبرنگاران‌ و عکاسان‌ ورزشی ـ ایران

انجمن‌ نویسندگان‌، خبرنگاران‌ و عکاسان‌ ورزشی ـ ایران‌ (که‌ در این‌ اساسنامه‌ به‌ اختصار “انجمن‌” نامیده‌ می‌شود) تشکیلاتی است‌ فرهنگی‌، علمی‌، تخصصی‌، غیرسیاسی‌، غیرانتفاعی‌، که‌ با هماهنگی کمیته‌ ملی المپیک‌ جمهوری اسلامی ایران‌ تأسیس‌ شده‌ است‌.

تماس با ما

  • تلفن :۰۲۱ ۲۶۲۱۶۳۶۷
  • آدرس ایمیل انجمن : Isjaahmadi@gmail.com
  • آدرس ایمیل انجمن :تهران- بزرگراه نیایش- مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب- کوچه هفتم- سالن شماره 9 (کمیته تدارکاتی بازی های آسیایی)- طبقه همکف- انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی
نقشه

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید