سازمان یونسکو برگزار می کند
مسابقه عکاسی با موضوع ارزش های ورزش

سازمان یونسکو برگزار می کند<br> مسابقه عکاسی با موضوع ارزش های ورزش
سازمان یونسکو مسابقه عکاسی با موضوع ارزش های ورزش را برگزار می کند.
به گزارش  ایسجا و به نقل از فدراسیون بین المللی ورزش های دانشگاهی(FISU)  ، سازمان یونسکو مسابقه عکاسی با موضوع ارزش های ورزش، عدالت، تساوی، حقوق و احترام برگزار می کند که  به جوانان، دانش و مهارت های مورد نیاز برای مقابله با چالش های قرن 21 را ارائه می دهد. 
شرکت کنندگان می بایست عکس های خود را با موضوعات مربوطه، همراه با یک متن 150 تا 200 کلمه ای که بیانگر احساسات خودشان نسبت به عکس و ارزش های آن است، تا تاریخ 3 دسامبر 2015( 12 آذر 1394) به آدرس پست الکترونیکی  sportvalues@unesco.org ارسال کنند.
برای اطلاعات بیشتر به سایت فیزو و لینک زیر مراجعه کنید.
http://www.fisu.net/en/UNESCO-Photo-Contest-on-the-Power-of-Sport-Values-3133.html?mbID=6646
۴ آذر ۱۳۹۴
فاطمه
۱۳۹۴/۰۹/۰۴
0
0
0

جوانان وطن با حمایت شما پیشرفت خواهند کرد کانال ما رو حمایت کنید کانال «شباهنگ» با مدیریت فاطمه.ش(نویسنده و شاعر متخلص به شباهنگ) با عضویت در کانال و تبلیغ کانال ما، از جوانان حمایت کنید


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

عکس بالای فوتر

انجمن‌ نویسندگان‌، خبرنگاران‌ و عکاسان‌ ورزشی ـ ایران

انجمن‌ نویسندگان‌، خبرنگاران‌ و عکاسان‌ ورزشی ـ ایران‌ (که‌ در این‌ اساسنامه‌ به‌ اختصار “انجمن‌” نامیده‌ می‌شود) تشکیلاتی است‌ فرهنگی‌، علمی‌، تخصصی‌، غیرسیاسی‌، غیرانتفاعی‌، که‌ با هماهنگی کمیته‌ ملی المپیک‌ جمهوری اسلامی ایران‌ تأسیس‌ شده‌ است‌.

تماس با ما

  • تلفن :۰۲۱ ۲۶۲۱۶۳۶۷
  • آدرس ایمیل انجمن : Isjaahmadi@gmail.com
  • آدرس ایمیل انجمن :تهران- بزرگراه نیایش- مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب- کوچه هفتم- سالن شماره 9 (کمیته تدارکاتی بازی های آسیایی)- طبقه همکف- انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی
نقشه

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید