پیام تسلیت کمیته ملی المپیک در پی درگذشت اینانلو

پیام تسلیت کمیته ملی المپیک در پی درگذشت اینانلو
کمیته ملی المپیک درگذشت کارشناس و پیشکسوت ورزش و محیط زیست را تسلیت گفت.
به گزارش ایسجا و به نقل از سایت کمیته ملی المپیک، کمیته ملی المپیک درگذشت محمد علی اینانلو، کارشناس و پیشکسوت عرصه ورزش و محیط زیست و اولین مجری برنامه ورزش از نگاه دو و عضو کمیته پیشکسوتان انجمن ورزشی نویسان ایران را به مردم ایران، جامعه ورزش و فعالان حوزه رسانه و محیط زیست  تسلیت گفت.
در متن پیام تسلیت کمیته ملی المپیک آمده است:
درگذشت محمد علی اینانلو کارشناس و پیشکسوت ورزشی و یکی از قدیمی ترین مفسران ورزشی کشور و اولین مجری ورزش از نگاه دو بسیار سنگین و غم انگیز بود. این غم جانگداز را به خانواده محترم ایشان، جامعه ورزش، فعالان محیط زیست و مردم ایران  صمیمانه تسلیت عرض نموده و برای بازماندگان آن فقید، صبر جمیل و اجرجزیل و برای آن عزیز سفرکرده علو درجات به درگاه خداوند متعال طلب می‌کند.روحش شاد و یادش گرامی باد.
محمدعلی اینانلو قدیمی ترین کارشناس و مفسر والیبال ایران که در سال های گذشته به عنوان کارشناس مطرح محیط زیست و گردشگری حضور فعالی در برنامه های صدا و سیما داشت بعد از مدت ها بیماری صبح امروز در بیمارستان آتیه تهران درگذشت.
۱۲ دی ۱۳۹۴
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

عکس بالای فوتر

انجمن‌ نویسندگان‌، خبرنگاران‌ و عکاسان‌ ورزشی ـ ایران

انجمن‌ نویسندگان‌، خبرنگاران‌ و عکاسان‌ ورزشی ـ ایران‌ (که‌ در این‌ اساسنامه‌ به‌ اختصار “انجمن‌” نامیده‌ می‌شود) تشکیلاتی است‌ فرهنگی‌، علمی‌، تخصصی‌، غیرسیاسی‌، غیرانتفاعی‌، که‌ با هماهنگی کمیته‌ ملی المپیک‌ جمهوری اسلامی ایران‌ تأسیس‌ شده‌ است‌.

تماس با ما

  • تلفن :۰۲۱ ۲۶۲۱۶۳۶۷
  • آدرس ایمیل انجمن : Isjaahmadi@gmail.com
  • آدرس ایمیل انجمن :تهران- بزرگراه نیایش- مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب- کوچه هفتم- سالن شماره 9 (کمیته تدارکاتی بازی های آسیایی)- طبقه همکف- انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی
نقشه

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید