فرهنگی نو در ورزش ایران

فرهنگی نو در ورزش ایران
حضور پرقدرت گروه ایران در هفتاد و نهمین کنگره ورزشی نویسان جهان در قطر (دوحه) و هجدهمین کنگره ورزشی نویسان آسیا در بحرین (منامه) دستاوردهای درخشانی در پی داشت.
به گزارش ایسجا و به نقل از سایت باشگاه پیشکسوتان ، اگر صاحبان کرسی های بین المللی ورزش باور داشته باشند که روزی بازنشسته شده و ناگزیر باید جای خود را به جوان ترها بدهند و نیز به پاس هزینه های فراوانی که در طول سالیان گذشته برای آنها پرداخت شده تا به جایگاه مورد نظر برسند در حمایت از جانشینان شایسته خود از هیج تلاشی دریغ نخواهند کرد.
در این صورت نتایج همین می شود که این بار برای نمایندگان ایران به بار آمد. گروه ایران موفق شد جایگاه خود را در بین اتحادیه ورزشی نویسان آسیا با قدرت حفظ کند.
۲۶ بهمن ۱۳۹۴
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

عکس بالای فوتر

انجمن‌ نویسندگان‌، خبرنگاران‌ و عکاسان‌ ورزشی ـ ایران

انجمن‌ نویسندگان‌، خبرنگاران‌ و عکاسان‌ ورزشی ـ ایران‌ (که‌ در این‌ اساسنامه‌ به‌ اختصار “انجمن‌” نامیده‌ می‌شود) تشکیلاتی است‌ فرهنگی‌، علمی‌، تخصصی‌، غیرسیاسی‌، غیرانتفاعی‌، که‌ با هماهنگی کمیته‌ ملی المپیک‌ جمهوری اسلامی ایران‌ تأسیس‌ شده‌ است‌.

تماس با ما

  • تلفن :۰۲۱ ۲۶۲۱۶۳۶۷
  • آدرس ایمیل انجمن : Isjaahmadi@gmail.com
  • آدرس ایمیل انجمن :تهران- بزرگراه نیایش- مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب- کوچه هفتم- سالن شماره 9 (کمیته تدارکاتی بازی های آسیایی)- طبقه همکف- انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی
نقشه

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید