اطلاعیه صدور کارت های انجمن جهانی ورزشی نویسان(AIPS)

اطلاعیه صدور کارت های انجمن جهانی ورزشی نویسان(AIPS)
به اطلاع همکاران و اعضای محترم انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران میرساند، روند صدور سری جدید کارت های انجمن جهانی ورزشی نویسانAIPS) 2016-2017 )با تغییراتی همراه است.
بنابر مصوبه هیات رییسه انجمن، اعضای محترمی که تمایل به دریافت کارت ایپس داشته و درخواست صدور کارت را در سایت ایپس تکمیل کرده اند،  میبایست شخصا هزینه چاپ کارت را پرداخت کنند.
از این رو، از اعضا خواهشمندیم تا مبلغ 40 دلار را به دفتر انجمن ورزشی نویسان تحویل داده و رسید دریافت کنند.
لازم به ذکر است که همچون سال های گذشته، در صورت جذب حامی مالی از طرف انجمن ورزشی نویسان ایران، کلیه مبالغ دریافتی از اعضا  با همراه داشتن رسید پرداخت، باز پس داده خواهد شد.
۲۷ بهمن ۱۳۹۴
ش.شریفی
۱۳۹۴/۱۲/۰۱
0
1
2

با سلام و خسته نباشید خدمت مسئولان سایت انجمن و همه بزرگانی که اینجا برای رفاه ما اعضای خانواده انجمن تلاش می کنند..راستش من از طرف خودم میگم،40 دلار برای مایی که در ایران دریافت ارضی نداریم و به ریال حقوق ناچیزی در ازای کار زیادی می گیریم، کمی زیادست.ولی
خوب اگر بنا به تایید اکثریت باشه،ما هم سعی بر پرداخت این مبلغ داریم.خوشحال میشیم در راستای سال جدید،امکانات بهتری برای قشر نویسندگان و مطبوعاتی ها در نظر گرفته شود.امکاناتی که به ما اعتباری هم در جامعه بدهد...اردتمند.

ش.شریفی
۱۳۹۴/۱۲/۰۱
0
1
5

مجدداً سلام خدمت همه بزرگان و عزیزان انجمن..من و چندی از همکاران طی 10 روز اخیر، بارها با د فتر انجمن تماس گرفتیم،اما مدام اشغال بود و حتی دسترسی به سایت انجمن نیز محال بود..جای دلگیری ست وقتی اعضای این خانه،پشت در بسته خانه خود، می مانند و کسی پاسخگو
نیست و حتی پاسخ پیامک ها هم داده نمیشود!ارادتمند...


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

عکس بالای فوتر

انجمن‌ نویسندگان‌، خبرنگاران‌ و عکاسان‌ ورزشی ـ ایران

انجمن‌ نویسندگان‌، خبرنگاران‌ و عکاسان‌ ورزشی ـ ایران‌ (که‌ در این‌ اساسنامه‌ به‌ اختصار “انجمن‌” نامیده‌ می‌شود) تشکیلاتی است‌ فرهنگی‌، علمی‌، تخصصی‌، غیرسیاسی‌، غیرانتفاعی‌، که‌ با هماهنگی کمیته‌ ملی المپیک‌ جمهوری اسلامی ایران‌ تأسیس‌ شده‌ است‌.

تماس با ما

  • تلفن :۰۲۱ ۲۶۲۱۶۳۶۷
  • آدرس ایمیل انجمن : Isjaahmadi@gmail.com
  • آدرس ایمیل انجمن :تهران- بزرگراه نیایش- مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب- کوچه هفتم- سالن شماره 9 (کمیته تدارکاتی بازی های آسیایی)- طبقه همکف- انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی
نقشه

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید