پروفسورعشایری، همراه بانوان انجمن ورزشی نویسان در دوره تکمیلی روزنامه نگاری

پروفسورعشایری، همراه بانوان انجمن ورزشی نویسان در دوره تکمیلی روزنامه نگاری
پروفسور حسن عشایری، دکترای مغزو اعصاب از دانشگاه فرایبورگ و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران از مدرسین دوره تکمیلی کارگاه روزنامه نگاری بانوان انجمن ورزشی نویسان بود.
به گزارش ایسجا، از پنج نشستی که در کارگاه روزنامه نگاری بانوان عضو انجمن در جزیره کیش برگزار شد، دو نشست با تدریس دکتر عشایری برگزار شد که در آن شرکت کنندگان به همراه حسن عشایری به بحث و تبادل نظر در زمینه چگونگی انتشار اخبار، میزان تاثیر اخبار منتشر شده بر سلامت روانی جامعه و میزان دخالت فاکتور دقت و صداقت در این تاثیر گذاری پرداختند.
دکتر عشایری علاوه بر تحقیقلات در زمینه نورولوژی، بر اساس علایق شخصی دوره های روزنامه نگاری را نیز در آلمان  گذرانده و در حال حاظر نیزعلاوه بر همکاری با مطبوعات داخلی، مطالبی در نشریات اشپیگل، تاکس و لوموند نیز دارد.
۱۳ اسفند ۱۳۹۴
ناشناس
۱۳۹۴/۱۲/۲۶
0
0
0

بی سواد حاضر و درتس بنویس آبروی هرچی خبرنگار و روزنامه نگارو بردید.


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

عکس بالای فوتر

انجمن‌ نویسندگان‌، خبرنگاران‌ و عکاسان‌ ورزشی ـ ایران

انجمن‌ نویسندگان‌، خبرنگاران‌ و عکاسان‌ ورزشی ـ ایران‌ (که‌ در این‌ اساسنامه‌ به‌ اختصار “انجمن‌” نامیده‌ می‌شود) تشکیلاتی است‌ فرهنگی‌، علمی‌، تخصصی‌، غیرسیاسی‌، غیرانتفاعی‌، که‌ با هماهنگی کمیته‌ ملی المپیک‌ جمهوری اسلامی ایران‌ تأسیس‌ شده‌ است‌.

تماس با ما

  • تلفن :۰۲۱ ۲۶۲۱۶۳۶۷
  • آدرس ایمیل انجمن : Isjaahmadi@gmail.com
  • آدرس ایمیل انجمن :تهران- بزرگراه نیایش- مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب- کوچه هفتم- سالن شماره 9 (کمیته تدارکاتی بازی های آسیایی)- طبقه همکف- انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی
نقشه

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید