ضیافت به یاد ماندنی نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی استان اصفهان

ضیافت به یاد ماندنی نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی استان اصفهان
مجمع سالیانه انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی استان اصفهان، عصر دیروز،نهم شهریور ماه، با حضور نزدیک به 150 نفر از اصحاب رسانه برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری انجمن ایپس اصفهان، مجمع سالیانه انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی استان اصفهان با حضور نزدیک به 150 نفر از اصحاب رسانه و مسئولین ورزشی استان در سالن خانه وزنه برداری برگزار شد.
در این مجمع که اکثر رسانه های ورزشی حضور داشتند خانواده های آنها نیز همراهشان بودند.
در ابتدا مراسم با تلاوت قرآن آغاز شد و پس از آن سرود جمهوری اسلامی ایران در سالن طنین انداز شد.
پس از آن کلیپی از فعالیت های خبرنگاران و عکاسان جوان و پیشکسوت پخش شد.
کامران شیرزادی عضو هیات رییسه انجمن تارخچه انجمن را برای مدعووین توضیح داد.
عزیزاله مشفقی دبیر انجمن نیز به اهداف پیش رو و ضرورت همدلی و هم افزایی بیش از پیش ورزشی نویسان اشاره کرد و گفت : ورزشی نویسان یار سیزدهم ورزش کشور هستند و در صورت وفاق است که می توانند هم مشکلات ورزش را نقد و بررسی و نهایتا اصلاح کنند و هم برای زتدگی حرفه ای خود بستری مناسب را مهیا کنند.
از نکات جالب توجه اینکه تماس تلفنی دکتر احمدی معاون وزیر ورزش وجوانان و دکتر جمالی نژاد شهردار اصفهان بود که دلگرمی خاصی به همه اصحاب رسانه دادند.
دکتر احمدی در این تماس انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی استان اصفهان یکی از برترین انجمن ها در سطح کشور قلمداد کرد و حمایت ویژه خود را از بچه های اصفهان اعلام نمود.
شهردار اصفهان که در مدت دوران تصدی خود ثابت کرده از مسئولان ورزشی و کاملا رسانه ای است اظهار داشت: خیلی خوشحالم که مجموعه ایی دور هم جمع شده اند که برای توسعه ورزش استان و کشور گام های موثری بر می دارند و شهرداری هم به نوبه خود آنها را حمایت می کند.
در این مراسم از پیشکسوتان حوزه رسانه های ورزشی ازجمله استاد سید عبداله هاشمی نسب نمین ، استاد اصغر شیرازی ، استاد عباس فلاح و امید خاتون آبادی با اهدا تابلو فرش زیبا تجلیل شد.
از دیگر برنامه های این گردهمایی می توان به اهدا 6 سفر معنوی مشهد مقدس از طرف شهردار اصفهان به اعضای انجمن اشاره کرد که به قید قرعه به مسافران شهر عشق تقدیم شد.
از مدعوین و رسانه های ورزشی با کیک زیبایی به مناسبت روز خبرنگار پذیرایی به عمل آمد و در پایان همه به صرف شام دعوت شدند.
۱۰ شهریور ۱۳۹۵
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

عکس بالای فوتر

انجمن‌ نویسندگان‌، خبرنگاران‌ و عکاسان‌ ورزشی ـ ایران

انجمن‌ نویسندگان‌، خبرنگاران‌ و عکاسان‌ ورزشی ـ ایران‌ (که‌ در این‌ اساسنامه‌ به‌ اختصار “انجمن‌” نامیده‌ می‌شود) تشکیلاتی است‌ فرهنگی‌، علمی‌، تخصصی‌، غیرسیاسی‌، غیرانتفاعی‌، که‌ با هماهنگی کمیته‌ ملی المپیک‌ جمهوری اسلامی ایران‌ تأسیس‌ شده‌ است‌.

تماس با ما

  • تلفن :۰۲۱ ۲۶۲۱۶۳۶۷
  • آدرس ایمیل انجمن : Isjaahmadi@gmail.com
  • آدرس ایمیل انجمن :تهران- بزرگراه نیایش- مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب- کوچه هفتم- سالن شماره 9 (کمیته تدارکاتی بازی های آسیایی)- طبقه همکف- انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی
نقشه

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید