روز جهانی ورزشی نویسان مبارک

روز جهانی ورزشی نویسان مبارک
امروز، دوم جولای( 12 تیر) ، در تقویم کشورهای جهان به عنوان روزجهانی ورزشی نویسان نامگذاری شده است.
دوم جولای، به عنوان روز جهانی ورزشی نویسان، اولین بار در بازی های المپیک 1924 پاریس به مناسبت تاسیس انجمن جهانی ورزشی نویسان(AIPS)  و برای تجلیل از خدمات ارزشمند خبرنگاران، نویسندگان و عکاسان ورزشی، در مسیر پیشبرد ورزش دنیا، نامگذاری شد.  
این روز برای ارتقاء هر چه بیشتر روزنامه نگاران ورزشی در کار حرفه ای شان، استفاده از ورزش به عنوان ابزاری برای صلح جهانی، عدالت و بی طرفی در دنیا یاد شده است. روزنامه نگاران ورزشی  نه تنها میتوانند ارزش های والای انسانی را در ورزش، بلکه در سراسر دنیا، گسترش دهند.
انجمن ورزشی نویسان ایران این روز را  به کلیه نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی تبریک می گوید.
کمیته ملی المپیک نیز فرا رسیدن دوم جولای روز خبرنگار ورزشی  را به اصحاب قلم و رسانه  ورزشی اعم از سردبیران،دبیران،خبرنگاران وگزارشگران ورزشی تبریک گفت.
در متن پیام تبریک فوق آمده است:
بسمه تعالی
روز دوم جولای هر سال "روز خبرنگار ورزشی" فرصتی است نیک جهت پاسداشت زحمات صادقانه مدیر مسئولان،سردبیران،دبیران،خبرنگاران و گزارشگران ورزشی که با زحمات و تلاشهای شبانه روزی خود ضمن اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی شادابی و سلامتی را همراه با غرور ملی به ملت بزرگ ایران ارزانی داشته اند.
ضمن تبریک این روز به همراهان،یاران و یاوران رسانه ای همیشه در صحنه ورزش کشور مراتب قدردانی و حق شناسی خود را از این عزیزان بجا می آوریم.
عزیزانی که همواره در پوشش اخبار و موفقیت های ورزشی کشور در عرصه داخلی و بین المللی حتی تا پاسی از شب با خبر رسانی خود ضمن دلگرم کردن مسئولان،مربیان،داوران و قهرمانان عزیز با نقدهای دلسوزانه شان راه گشای مسئولین بوده و در کنار مردم عزیز دعای خیرشان بدرقه راه ورزشکاران کشورمان در میادین بین المللی بوده اند.
این روز بر همه شما عزیزان و بزرگواران که همواره چراغ راه ورزش کشور بوده اید تبرکی و تهنیت باد.
۱۱ تیر ۱۳۹۶
محمد شریفی
۱۳۹۶/۰۴/۱۱
0
0
0

روز جهانی ورزشی نویسان بر مردان وجوانان برومند وسخت کوش رسانه های جمعی کشور زبیا وبا فرهنک ایران زمین مبارک باد مردانی از جنس شادی افرین وامید اور به ملت بزرک وهمراه وهمدل با ورزشکاران عزیز در هنگام در خلق لحظات ناب در قهرمانیها و در لحظات سخت عدم دستبایی
به سکوهای مود هدف

ش.شریفی
۱۳۹۶/۰۴/۱۲
0
0
1

با سلام و تبریک به همه همکاران خوبم..متاسفانه آنطور که باید و شاید از ورزشی نویسان و همکاران اهل قلم قدردانی نمیشود و شاید اولین و آخرین تبریک همین متنی ست که در بالا اونم امروز 3 جولای مشاهده کردم!چون اصولاً خبر باید برای صبح تاریخ روز آماده و نه در پایان
ساعات اداری!بامید ارتقای بیشتر برای همه ما...ارادتمند...شریفی


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

عکس بالای فوتر

انجمن‌ نویسندگان‌، خبرنگاران‌ و عکاسان‌ ورزشی ـ ایران

انجمن‌ نویسندگان‌، خبرنگاران‌ و عکاسان‌ ورزشی ـ ایران‌ (که‌ در این‌ اساسنامه‌ به‌ اختصار “انجمن‌” نامیده‌ می‌شود) تشکیلاتی است‌ فرهنگی‌، علمی‌، تخصصی‌، غیرسیاسی‌، غیرانتفاعی‌، که‌ با هماهنگی کمیته‌ ملی المپیک‌ جمهوری اسلامی ایران‌ تأسیس‌ شده‌ است‌.

تماس با ما

  • تلفن :۰۲۱ ۲۶۲۱۶۳۶۷
  • آدرس ایمیل انجمن : Isjaahmadi@gmail.com
  • آدرس ایمیل انجمن :تهران- بزرگراه نیایش- مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب- کوچه هفتم- سالن شماره 9 (کمیته تدارکاتی بازی های آسیایی)- طبقه همکف- انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی
نقشه

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید