اطلاعیه شماره 3

اطلاعیه شماره 3
کلیه دارندگان کد عضویت در انجمن ورزشی نویسان ایران از حق رای در مجمع عمومی برخوردار هستند
به گزارش ایسجا، به اطلاع کلیه همکاران و دوستان می رساند که در پی درخواست تعدادی از اعضا و پیرو مصوبه روز گذشته هیات رئیسه انجمن ورزشی نویسان ایران ، دارندگان کد عضویت در انجمن ورزشی نویسان ایران از حق رای در مجمع عمومی روز پنجشنبه برخوردار هستند.
لازم به توضیح است که پیش از این در اطلاعیه های مربوط به مجمع عمومی اعلام شده بود که دارندگان کارت های عضویت سال ۱۳۹۵ - ۹۶ و یا ایپس ۲۰۱۶ - ۲۰۱۷ می توانند از حق رای خود در مجمع بهره مند شوند. در این حال برخی همکاران محترم که نسبت به تمدید کارت های عضویت اقدام لازم را صورت نداده بودند، متقاضی حضور در مجمع شدند. نهایتا بر اساس تصمیم هیات رئیسه مقرر شد که مبنای تائید حضور همکاران در میز پذیرش، برخورداری از کد عضویت انجمن باشد. این کد بر روی کارت های شناسایی اعضای انجمن طی سال های اخیر درج شده است.
۱۳ تیر ۱۳۹۶
محمد شریفی
۱۳۹۶/۰۴/۱۳
0
0
0

خیلی ممنون ما را جزو رای اولی ها حساب کردید وقتی دبیرکل نبود سایت خواب بود وشده بود تابلو اعلام ترحیم خدا پدر ابراهیم افشار نازیین اذری بیامرزد که بعضا مطلبی را قلمی میکند وأنهم در راسای وفات بعضی دوستان وهمکاران ارجمند. کارت جدید وعضوین های جدید در خواب
دبیر کل همه را بیدار کرد


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

عکس بالای فوتر

انجمن‌ نویسندگان‌، خبرنگاران‌ و عکاسان‌ ورزشی ـ ایران

انجمن‌ نویسندگان‌، خبرنگاران‌ و عکاسان‌ ورزشی ـ ایران‌ (که‌ در این‌ اساسنامه‌ به‌ اختصار “انجمن‌” نامیده‌ می‌شود) تشکیلاتی است‌ فرهنگی‌، علمی‌، تخصصی‌، غیرسیاسی‌، غیرانتفاعی‌، که‌ با هماهنگی کمیته‌ ملی المپیک‌ جمهوری اسلامی ایران‌ تأسیس‌ شده‌ است‌.

تماس با ما

  • تلفن :۰۲۱ ۲۶۲۱۶۳۶۷
  • آدرس ایمیل انجمن : Isjaahmadi@gmail.com
  • آدرس ایمیل انجمن :تهران- بزرگراه نیایش- مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب- کوچه هفتم- سالن شماره 9 (کمیته تدارکاتی بازی های آسیایی)- طبقه همکف- انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی
نقشه

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید