بنر بالای سایت - حذف نشود

اخبار

مصوبات ششمین نشست هیات رییسه انجمن ورزشی نویسان ایران
بانک اطلاعاتی تشکیل می‌شود ششمین جلسه هیات رئیسه انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران برگزار شد.
ایسجا - در این جلسه که با حضور آقایان دکتر عبدالحمید احمدی، محمود عبدالهی، ابوالفضل امان اله، علی رئیسی، محسن جعفری و خانم آزاده پیراکوه دیروز ( بیستم شهریور ماه ) از ساعت 12 الی 14:30 برگزار شد؛ بازبینی سوابق و مدارک اعضایی که برای تمدید کارت انجمن در سال 96 اقدام کرده اند، بررسی اعضایی که در صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران مشغول به فعالیت هستند، تشکیل بانک اطلاعاتی و راه اندازی نرم افزار ثبت اطلاعات اعضا و همچنین رسیدگی به امور انجمن ورزشی نویسان استان‌ها مورد بررسی قرار گرفت. ضمن اینکه نفراتی که توسط کمیته عکاسان انجمن تأیید شده‌اند، نیز معرفی شدند. 
این جلسه در شرایطی برگزار شد که مصوبات زیر را به همراه داشت:
- اعضای تمدیدی و جدید انجمن ورزشی نویسان که شاغل در بخش های مختلف صداوسیما جمهوری اسلامی ایران هستند، جهت دریافت کارت دوره جدید باید معرفی نامه شورای هماهنگی ورزش صداوسیما را به همراه سایر مدارک عضویت خود به انجمن تحویل دهند.
- اعضای جدید و تمدیدی انجمن که در بخش روابط عمومی ادارات مختلف ورزشی و فدراسیون‌ها شاغل هستند برای دریافت کارت انجمن باید تأییدیه کمیسیون روابط عمومی‌ها را - که از تعدادی از اعضای هیئت رئیسه تشکیل شده- به همراه سایر مدارک خود به انجمن تحویل دهند.
- بانک اطلاعاتی کامل و جامع انجمن ورزشی نویسان ایران تشکیل و نرم افزار ثبت اطلاعات و مدارک به روز شده اعضای محترم راه‌اندازی می‌شود. در همین راستا مقرر شد ثبت نام اعضای جدید انجمن به بعد از راه اندازی نرم افزار ثبت اطلاعات موکول شود.
- ارسال نامه به کمیته ملی المپیک برای انجام امور مربوط به سفر آقای پیام نظر برای شرکت در جلسه سالانه کمیسیون رسانه‌های اسکی در سال 2017
- چاپ کارت خبرنگاری انجمن برای اعضای انجمن که متاسفانه دیگر در بین ما نیستند و تحویل کارت به خانواده این عزیزان
لازم به ذکر است؛ چهارمین دوره بازبینی و بررسی سوابق دارندگان کارت عضویت انجمن ورزشی نویسان ایران انجام شد و صلاحیت اعضایی که کارت انجمن را داشته‌اند و تمایل به تمدید کارت خود دارند توسط هیئت رئیسه مورد بررسی قرار گرفت.
همچنین عکاسان ورزشی که خواهان عضویت جدید در انجمن بوده‌اند نیز توسط کمیته عکاسان انجمن ورزشی نویسان ایران بررسی شدند و در نهایت با تایید هیات رییسه، اسامی آنها به شرح زیر اعلام می‌شود:
فاطمه مهمانچی 
بهنام رنجکش
مجید نخجیروانی
محمدرضا عباسی
میلاد فیروزان
آریا آریاجعفری
سیدعلیرضا کیایی جمالی
محمدامین انصاری
هادی آبیار
مهدی قلی‌پور
اسامی خبرنگاران مشغول در صداوسیما که مورد تأیید شورای هماهنگی ورزش صداو سیما هستند نیز به شرح زیر است:
مهران خانی
حسین باغنده
مرضیه حاجی پورساردویی
علیرضا پورعلی
سمیرا اردستانی رستمی
شهربانو سعادت
۲۱ شهریور ۱۳۹۶ ۱۹:۳۱
تعداد کلیک: ۹۳۸

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران(ایسجا) می باشد.