بنر بالای سایت - حذف نشود

اخبار

برگزاری نشست انتخاباتی آسیا به مسئولیت ایران/انتخاب مجدد میثم زمان آبادی به عنوان نایب رییس
بیستمین کنگره اتحادیه ورزشی نویسان آسیا به صورت فوق العاده و به میزبانی فدراسیون ورزشی نویسان در شهر اسلام آباد پاکستان برگزار شد.
ایسجا- در این کنگره علاوه بر نمایندگان ٢٥ کشور آسیایی، جیانی مرلو و عزت ایلمار رییس و نایب رییس اول انجمن جهانی ورزشی نویسان-ایپس حضور داشتند تا انتخابات هیات رئیسه این اتحادیه برگزار شود.
با توجه به استعفای اعضای هیات رئیسه اتحادیه آسیایی در اعتراض به عملکرد رییس سابق این اتحادیه و تصمیم نشست قاره آسیا در کنگره جهانی ورزشی نویسان در سئول مبنی بر تشکیل کمیته سه نفره انتخابات با مسئولیت دکتر احمدی از ایران و همکاری هیشان از سری لانکا و بشیر از یمن، و تعیین روز ٦ اکتبر ٢٠١٧ به عنوان روز برگزاری کنگره فوق العاده اتحادیه آسیایی، این کنگره در محل هتل بین المللی سرنا اسلام آباد و با حضور مقامات پاکستان افتتاح گردید.
نشست بعدازظهر اتحادیه آسیایی با دستور کار انتخاب اعضای هیات اجرایی و به مسئولیت هیات سه نفره به ریاست دکتر احمدی رییس انجمن ورزشی نویسان ایران و عضو هیات رئیسه انجمن جهانی ورزشی نویسان و با نظارت نمایندگان ایپز در ٦ مرحله برای انتخاب رییس، نایب رییس اول، پنج نفر نواب رییس، دبیرکل، خزانه دار، و هشت عضو هیات رئیسه برگزار شد. در این نشست که به دلیل تعدد کاندیداها بیش از دو ساعت بطول انجامید کاندیداهای زیر حائز اکثریت آرا شده و انتخاب گردیدند:
رییس: سه کاندیدا، منتخب: ستام السحلی از کویت
نایب رییس اول: چهار کاندیدا، منتخب: جانگ هی دون از کره جنوبی
نواب رییس: ده کاندیدا، منتخبین:
احمد خاوری از مالزی، میثم زمان آبادی از ایران، محمد حجی از قطر، محمدحسن از عربستان سعودی، سبا از هندوستان
دبیرکل: دو کاندیدا، منتخب: امجد مالک از پاکستان
خزانه دار: دو کاندیدا، منتخب: نیرانجان از نپال
هشت عضو هیات رئیسه: یازده کاندیدا، منتخبین: نمایندگان کشورهای چین، ژاپن، چین تایپه، افغانستان، عمان، ماکائو، عراق، و لبنان.
این هیات رئیسه طی سال های ٢٠١٧ تا ٢٠٢٠ مسئولیت اجرایی اتحادیه ورزشی نویسان آسیا را عهده دار خواهد بود.
۱۸ مهر ۱۳۹۶ ۱۵:۲۸
تعداد کلیک: ۶۵۲

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (1 رای)
  • ش.شریفی
  • ۲۰ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۴۸
  • 0
  • 0
    2

با سلام و خداقوت خدمت مسئولان و بزرگان انجمن... انتصاب مجدد آقای میثم زمان آبادی به عنوان نایب رئیس در کنگره اتحادیه ورزشی نویسان آسیا را از ژرفای دل تبریک گفته و برای ایشون و همینطور باقی بزرگان موفقیت بیشتری را آرزومندم.حضور ایشون در انجمن باعث افتخار
و دلگرمی اعضائ می باشد... با احترام:ش.ش


امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران(ایسجا) می باشد.