بنر بالای سایت - حذف نشود

اخبار

جهت تشکیل کمیته رفاهی و اقتصادی انجمن؛
اولین نشست هماهنگی برگزار شد.
ایسجا- جلسه هماهنگی تشکیل کمیته رفاهی و اقتصادی انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران، با حضور دو تن از اعضای هیأت رییسه (محسن جعفری و ابوالفضل امان الله)، احسان پیربرناش سردبیر بانک ورزش و مهدی هژبری سردبیر روزنامه خبر ورزشی و همچنین دو نفر از اعضای انجمن برگزار شد.
در این نشست راه‌های خدمات رسانی به اعضای انجمن مورد بحث و بررسی قرار گرفت. قرار شد این کمیته رایزنی با شهرداری ها و فدراسیون های ورزشی را برای تفاهم و توافق و استفاده از امکانات این مجموعه‌ها را در دستور کار داشته باشد.
همچنین حاضرین تأکید داشتند به موازات پیگیری مباحثی نظیر خدمات رفاهی شامل تخفیف هتل، استفاده از استخر و اماکن ورزشی، این کمیته در صورت امکان پیگیر خدماتی نظیر قرارداد با موسسه‌های مالی جهت اخذ وام برای اعضای انجمن و بیمه عمر نویسندگان و عکاسان ورزشی باشد.
به همین دلیل از تمامی دوستانی که توانایی برقراری ارتباط با موسسه‌های معتبر مالی و یا همچنین رایزنی با شرکت‌های معتبر بیمه را دارا هستند و یا دوستانی که ایده‌های قابل اجرا در زمینه خدمات رفاهی به همکاران و اعضای انجمن دارند، مجدداً دعوت می‌شود برای حضور و همکاری با کمیته رفاهی که به زودی تشکیل و آغاز به فعالیت خواهد کرد اعلام آمادگی فرمایند.
نشست های بعدی کمیته رفاهی و اقتصادی انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران، با محوریت اولویت بندی فعالیت های این کمیته و تقسیم کار به زودی برگزار خواهد شد.
۲۴ آبان ۱۳۹۶ ۱۴:۳۸
تعداد کلیک: ۵۸۶

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (1 رای)
  • محمدرضا یعقوبی
  • ۶ آذر ۱۳۹۶ ۱۷:۵۲
  • 0
  • 0
    1

ضمن عرض سلام و تشکر از کار بسیار ارزنده و خوبی که در دست اقدام دارید اینجانب با تو جه به اینکه چندین سال در امور رفاهی و ورزشی و کارشناس ارشد مالی در سیستم بانکی کشورکار کرده ام و تجربه خوبی در این زمینه ها دارم لذا چنانچه انجمن نیاز به همکاری داشت ار
این طریق امادگی خودرا برای کمک به همکاران اعلام مینمایم .


امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران(ایسجا) می باشد.