بنر بالای سایت - حذف نشود

اخبار

پیام تسلیت و بیانیه انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی استان خراسان رضوی در پی جان باختن تعدادی از کوهنوردان مشهدی
انجمن ورزشی نویسان استان خراسان رضوی در پی جان باختن تعدادی از کوهنوردان مشهدی در حادثه اشتراکوه بیانیه و پیام تسلیت صادر کرد.
به گزارش ایسجا؛ در متن پیام تسلیت انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی استان خراسان رضوی آمده است:
انا سخرنا الجبال معه یسجن بالعشی و الاشراق
ما کوه ها را با او مسخر ساختیم که شامگاهان و بامدادان خداوند را نیایش می کردند.
خبر جان باختن تعدادی از کوهنوردان هم استانی، قلب نه تنها مردم خراسان، بلکه تمامی کشور را به درد آورد. کسانی که یکی از زیباترین ورزش ها؛ یعنی کوهنوردی را برای صیقل دادن روح و جسم خود انتخاب کرده بودند، رشته ای که فراتر از یک ورزش و مانند یک زندگی کامل است.
کوهنوردی داستان سختی ها و آسانی ها، آرامش ها و دردها، زشتی ها و زیبایی ها و موفقیت ها و شکست هاست. دقیقاً مانند زندگی و کوهنوردان تنها کسانی هستند که با تصمیم برای فتح هر قله، لذت ماجراجویی در یک زندگی جدید را تجربه می کنند. تمامی این عزیزان هم استانی نیز با داشتن احساسی شگرف در قلب خود، صعودی آسمانی داشتند و مسلماً در لحظات پایانی زندگی خود نه از کوه دلگیر بودند و نه از کوهنوردی.
در همین راستا جامعه رسانه ای استان خراسان رضوی، ضمن تأکید بر اجرای دقیق موارد و ضوابط پیشگیرانه توسط ارگان های ذی صلاح برای جلوگیری از اتفاق های مشابه بعدی، خواهان بررسی نوع و کیفیت امداد و نجات به این عزیزان است و تا حصول نتیجه موضوع را بررسی و پیگیری خواهد نمود.
انجمن خبرنگاران ورزشی خراسان رضوی این ضایعه را به جامعه ورزش استان و بازماندگان این عزیزان تسلیت گفته و برای این فاتحان بی مانند، حضور ابدی در زیباترین کوهسارهای بهشت خداوند بخشنده را خواهان است و آرزوی رحمت می کند.
۱۹ آذر ۱۳۹۶ ۱۵:۳۱
تعداد کلیک: ۵۲۷

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران(ایسجا) می باشد.