بنر بالای سایت - حذف نشود

اخبار

دومین جلسه کمیته بانوان برگزار شد
تنظیم آیین‌نامه و تشکیل تیم‌های ورزشی در دستور کار
ایسجا- دومین جلسه کمیته بانوان انجمن امروز رآس ساعت 9 صبح در دفتر انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی برگزار شد و در رابطه با موضوعات مهمی از جمله تنظیم آیین‌نامه کمیته بانوان و همچنین تشکیل تیم‌های ورزشی برای بانوان خبرنگار بحث و تبادل‌نظر شد. در این جلسه که با حضور همه اعضا از جمله لیلی خرسند، مهری رنجبر، مائده علاقمند، شقایق آسیایی، سمیرا شیرمردی، آزاده پیراکوه و پریسا پورطاهریان برگزار شد، ابتدا آیین‌نامه کمیته بانوان مورد بحث قرار گرفت و هر یک از اعضا پیشنهاداتی داشتند که قرار است در جلسه بعدی جمع‌بندی و به هیأت مدیره انجمن، گزارش شود.
مساله مهم دیگر در مورد تشکیل تیم‌های ورزشی از جمله والیبال، بسکتبال، بدمینتون، تیراندازی و تنیس روی میز بود که این مبحث با حضور رزیک درآوانسیان به عنوان عضو میهمان برگزار و تصمیم بر این شد که در مورد تشکیل این تیم‌ها، از کل بانوان عضو انجمن ورزشی نویسان رأی‌گیری شود.
ضمن اینکه با تصمیم اعضای کمیته بانوان مقرر شد، از این پس خبرنگاران حوزه فوتبال مشکلات و موضوعات خود را با شقایق آسیایی و سمیرا شیرمردی، خبرنگاران حوزه منهای فوتبال با مهری رنجبر، آزاده پیراکوه و لیلی خرسند، خبرنگاران صدا و سیما با مائده علاقمند و عکاسان با پریسا پورطاهریان در میان بگذارند تا به مسائل آنها رسیدگی شود.
جلسه بعدی کمیته بانوان انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی سه‌شنبه 5 دی ماه در دفتر انجمن برگزار خواهد شد.
۲۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۶:۱۸
تعداد کلیک: ۶۰۷

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران(ایسجا) می باشد.