بنر بالای سایت - حذف نشود

اخبار

دومین نشست کمیته رفاهی اقتصادی انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران تشکیل شد
نشست کمیته رفاهی اقتصادی انجمن با حضور اعضای هیأت مدیره انجمن برگزار شد.
ایسجا- این جلسه امروز با حضور آقایان؛ محمود عبدالهی دبیرکل انجمن ورزشی نویسان، محسن جعفری عضو هیأت مدیره، علی رئیسی بازرس انجمن، ابوالفضل اکبری، مهدی هژبری، احسان پیربرناش، مسعود اکبری از ساعت 12 الی 14 در دفتر انجمن برگزار شد.
در این جلسه بیمه خبرنگاران و رایزنی با شرکت های بیمه ای، برگزاری جشنواره بهترین های سال، طراحی کارت های اعضای انجمن در 3 رتبه و رنگ، ایجاد فضای تبلیغاتی برای انجمن، برگزاری لیگ جام رسانه ها یا تورنمت از جمله موضوعات مورد بررسی در این جلسه بود. 
در این جلسه که دو ساعت به طول انجامید هر یک از حاضرین نظرات و پیشنهادات و راهکارهای خود را برای بهره برداری بیشتر اعضای انجمن اعلام کردند و مقرر شد که این نظرات در جلسه آتی هیأت مدیره مطرح شود و جز مصوبات صورتجلسه امروز قرار بگیرد و هر یک از افراد برای اجرایی شدن پیشنهادات و نظرات گفته شده خود تلاش کنند.
همچنین مقرر شد که در هر ماه یک جلسه ای مشترک بین اعضا و یا رئیس و دبیر کمیته ها برقرار شود تا دغدغه ها و مشکلات مشترک بین کمیته های انجمن شناخته شده، تا بتوانند مشکلات یکسان را با همفکری یکدیگر از بین ببرند و در جلسات روی مسائل مربوط به کمیته خاص تصمیم گیری شود.
لازم به ذکر است که محسن جعفری به عنوان مسئول کمیته رفاهی در این جلسه از حضور همکاران رسانه ای در این کمیته ابراز امیدواری کرد و گفت: همه اعضای انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی می توانند ما را از نظرات خود مطلع کنند و قطعاً این امر مورد استقبال کمیته رفاهی قرار می گیرد.
وی در خاتمه افزود: متأسفانه برخی از اعضای انجمن از خدماتی که برایشان درنظر گرفته ایم به هیچ عنوان استفاده نمی کنند و امیدواریم که همکارانمان از خدماتی قبیل هتل ها، استخر و سالن های بدنسازی که با رایزنی های مختلف برایشان فراهم شده است استفاده کنند که این امر انگیزه کمیته رفاهی و هیأت مدیره را برای پیشبرد اهداف دوچندان می کند.
۲۰ دی ۱۳۹۶ ۱۶:۲۷
تعداد کلیک: ۴۴۸

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران(ایسجا) می باشد.