بنر بالای سایت - حذف نشود

اخبار

پانزدهمین جلسه هیأت مدیره انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران برگزار شد

به گزارش ایسجا؛ این جلسه با حضور آقایان دکتر عبدالحمید احمدی رئیس انجمن، محمود عبدالهی دبیرکل انجمن، جهانگیر کوثری، رضا خسروی، هیوا یوسفی، فرشاد عباسی، ابوالفضل امان اله، محسن جعفری، علی رئیسی بازرس انجمن و خانم آزاده پیراکوه از ساعت ١١:٣٠ الی ١٥:٣٠ در کمیته ملی المپیک برگزار شد.
در ابتدای این جلسه خانم ها لیلی خرسند رئیس کمیته بانوان، مهری رنجبر دبیر کمیته و مائده علاقمند عضو کمیته درباره سهمیه فدراسیون فوتبال برای اعزام دو خانم از جمع بانوان ورزشی نویس انجمن تحت عنوان خبرنگار و عکاس ورزشی به جام جهانی فوتبال گزارشی ارائه دادند.
سپس هیأت مدیره انجمن با بررسی برخی اعتراضات در خصوص انتخاب یک خبرنگار و یک عکاس ورزشی بانوان، وضعیت ١٢ خبرنگار فوتبال نویس و ٦ عکاس ورزشی داوطلب برای اعزام را مورد بررسی مجدد قرار داد و در نهایت طی دو مرحله رأی گیری افراد ذیل را انتخاب کرد:
 - سمیرا شیرمردی به عنوان خبرنگار
 - منا هوبه فکر به عنوان عکاس ورزشی  
در ادامه جلسه آقای ابوالفضل امان اله رئیس کمیته عکاسان ورزشی گزارشی از روند و مراحل انتخاب عکاسان برای اعزام به جام جهانی را به استماع هیأت مدیره رساند و تأکید کرد که انتخاب عکاسان ورزشی حرفه ای با بررسی رزومه کاری آنان و با اولویت کسانی که قبلا به رویداد جام جهانی اعزام نشده باشند با رأی گیری اعضای کمیته انجام شده است که این گزارش مورد تأیید هیأت مدیره واقع شد.
همچنین نامه اعتراض تعدادی از عکاسان درباره روند انتخاب مطرح و بررسی شد و براساس توضیحات ارائه شده از سوی کمیته عکاسان ورزشی، مقرر شد کمیته عکاسان ورزشی طی همین هفته جلسه ای را با حضور اعضای خود جهت پاسخگویی به سوالات و رفع ابهامات برگزار نماید.
در پایان این نشست آقای دکتر صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک با حضور در جلسه، دقایقی با هیأت مدیره انجمن به گفت و گو پرداخت و مقرر شد جلسه آتی انجمن در دفتر ایشان برگزار شود.
۹ بهمن ۱۳۹۶ ۱۹:۳۹
تعداد کلیک: ۶۳۳

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران(ایسجا) می باشد.