بنر بالای سایت - حذف نشود

اخبار

قهرمانانی که راه قهرمانی به پهلوانی را زود طی کردند
براى ماندگارى در تاریخ، الگو ها و سمبل ها را باید شناخت و نقطه پیوند آنان را با جامعه به مردم سپرد.
به گزارش ایسجا؛ انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشى استان کرمانشاه همت به خرج دادند و در محفلی قهرمانان دیار کرمانشاه را به تکریم دعوت کردند تا نسل امروز، چهره هاى بزرگ دیار خود را بشناسند، قهرمانان کرمانشاه که راه زاهد گرایى مردم را شناخته اند به رخداد بزرگواری آمده بودند. محمدحسین و محمدحسن محبى قهرمانانى که راه قهرمانى به پهلوانى را زود طى کردند. با مردم ماندند تا شاید به تاریخ پیوند بخورند.
 انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران نیز در مراسم بزرگداشت برادران محبی با حضور نماینده انجمن جهانگیر کوثری عضو هیأت مدیره و عضو کمیته پیشکسوتان در این مراسم باشکوه حضور یافتند.
این مراسم به همت هیأت مدیره انجمن استان و به ریاست سیدعباس کشمیری برگزار شد و توانست یادآور خاطرات بیادماندنی برای خانواده محبی و مادر عزیزشان گردد. در این همایش چهره های شاخص ورزشی و هنر از جمله نابغه بزرگ کشتی ایران حمید سوریان، محمد طالقانی رئیس اسبق فدراسیون کشتی و پیشکسوت عرصه کشتی، کیانوش رستمی مرد طلایی وزنه برداری المپیک، داریوش ارجمند بازیگر تئاتر و سینما و جمعی از مقامات ورزشی و دولتی استان حضور داشتند.
۲ اسفند ۱۳۹۶ ۱۴:۰۰
تعداد کلیک: ۶۲۵

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران(ایسجا) می باشد.