بنر بالای سایت - حذف نشود

اخبار

یازدهمین جلسه کمیته عکاسان انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران برگزار شد

به گزارش ایسجا؛ این جلسه با موضوع رفع اختلافات پیش آمده در کمیته عکاسان در سهمیه بندی عکاسان اعزامی به جام جهانی با حضور دکتر عبدالحمید احمدی رئیس انجمن، محمود عبدالهی دبیرکل، علی رئیسی بازرس انجمن، ابوالفضل امان اله رئیس کمیته، جاوید نیکپور دبیر کمیته، امیرحسین خیرخواه، مهدی زارع، پیام پارسایی، و سعید زارعیان در دفتر انجمن ورزشی نویسان برگزار شد.
 
در ابتدای این جلسه، نظر هیأت مدیره انجمن ورزشی نویسان تاکید بر ادامه حضور و فعالیت ابوالفضل امان اله و فرشاد عباسی که اخیرا از کمیته عکاسان انجمن استعفا داده بودند اعلام شد و سایر حاضرین در جلسه نیز نظرات خود را بیان کردند. پس از اظهارات حاضرین علیرغم تاکید هیأت مدیره و همچنین درخواست هیأت اجرائی کمیته عکاسان مبنی بر ادامه فعالیت ابوالفضل امان الله، ایشان مجددا بر استعفاء خود تاکید کرده و از ادامه فعالیت در این کمیته انصراف دادند.
با توجه به این تغییر مسئولیت ریاست کمیته عکاسان به آقای فرشاد عباسی عضو هیأت مدیره انجمن واگذار شده و با توجه به شش نفره شدن تعداد اعضای هیات اجرایی، انتخاباتی برای تعیین یک عضو جدید این کمیته به زودی در جمع عکاسان برگزار خواهد شد.
۲۷ اسفند ۱۳۹۶ ۱۷:۲۳
تعداد کلیک: ۵۱۴

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران(ایسجا) می باشد.