تسلیت انجمن ورزشی نویسان ایران به آقای حمیدرضا خواجه خباز

تسلیت انجمن ورزشی نویسان ایران به آقای حمیدرضا خواجه خباز
با کمال تأسف مطلع شدیم که آقای حمیدرضا خواجه خباز عضو محترم انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان وررشی ایران و از همکاران گرانقدرمان در رادیو ورزش در غم از دست دادن پدر گرانقدرشان عزادار هستند.
انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران این ضایعه بزرگ را به این همکار عزیز و خانواده گرانقدرشان تسلیت عرض می کند و برای آن عزیز از دست رفته از خداوند متعال طلب مغفرت می نماید.
روحش شاد و یادش گرامی
۵ خرداد ۱۳۹۷
ش.شریف
۱۳۹۷/۰۳/۰۷
0
0
2

ضمن عرض سلام و ارادت،به نوبه خودم این فقدان بزرگ را به جناب آقای حمیدرضا خواجه خباز و خانواده محترمشان تسلیت عرض می کنم و برایشان از درگاه خداوند صبر جلیل آرزومندم...بامید روزهای بهتر برای این عزیز....ارادتمند:ش.شریفی


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

عکس بالای فوتر

انجمن‌ نویسندگان‌، خبرنگاران‌ و عکاسان‌ ورزشی ـ ایران

انجمن‌ نویسندگان‌، خبرنگاران‌ و عکاسان‌ ورزشی ـ ایران‌ (که‌ در این‌ اساسنامه‌ به‌ اختصار “انجمن‌” نامیده‌ می‌شود) تشکیلاتی است‌ فرهنگی‌، علمی‌، تخصصی‌، غیرسیاسی‌، غیرانتفاعی‌، که‌ با هماهنگی کمیته‌ ملی المپیک‌ جمهوری اسلامی ایران‌ تأسیس‌ شده‌ است‌.

تماس با ما

  • تلفن :۰۲۱ ۲۶۲۱۶۳۶۷
  • آدرس ایمیل انجمن : Isjaahmadi@gmail.com
  • آدرس ایمیل انجمن :تهران- بزرگراه نیایش- مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب- کوچه هفتم- سالن شماره 9 (کمیته تدارکاتی بازی های آسیایی)- طبقه همکف- انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی
نقشه

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید