بنر بالای سایت - حذف نشود

اخبار

اعضا هیأت مدیره انجمن ورزشی نویسان استان مرکزی با رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اراک دیدار و گفتگو کردند

به گزارش ایسجا؛ محمد مرادی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اراک در این مراسم گفت: انجمن ورزشی نویسان می تواند خود عامل همدلی و انسجام بیشتر خبرنگاران ورزشی باشد که این خود می تواند سبب پیشرفت و توسعه ورزش استان شود.
وی افزود: مجموعه اداره ورزش و جوانان اراک در کنار انجمن هست و با قدرت از آن حمایت خواهد کرد تا بتوانند اهداف خود را جهت حمایت و رفاه هر چه بیشتر خبرنگاران و عکاسان بکار ببندند.
مرادی از ورزشی نویسان استان تقاضای ارائه پیشنهاد و راهکار مناسب در زمینه توسعه ورزش کرد و گفت: بی شک با توجه به تخصص ورزشی نویسان در زمینه کاریشان لازم است فعالان این قشر در برنامه های مربوط به توسعه ورزش همگانی و قهرمانی با ارائه راهکار و پیشنهادات کارشناسانه ما را در پیشبرد امور یاری نمایند.
در ادامه جلسه رامین فولادی دبیر انجمن ورزشی نویسان استان مرکزی گفت: با برنامه ریزی های انجام شده و با هماهنگی انجمن ورزشی نویسان کشور در سال جاری چند کلاس آموزشی ویژه خبرنگاران و عکاسان ورزشی برگزار خواهیم نمود علاوه بر آن با رایزنی های انجام  گرفته اعضا انجمن ورزشی نویسان استان مرکزی می توانند از برخی اماکن ورزشی با تخفیف ویژه و حتی رایگان استفاده داشته باشند که لیست آن به زودی اعلام خواهد شد.
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۴۱
تعداد کلیک: ۴۰۵

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران(ایسجا) می باشد.