بنر بالای سایت - حذف نشود

اخبار

آغاز ثبت نام بیمه تکمیلی صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان از روز شنبه
اعضای صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان و اعضای محترم انجمن ورزشی نویسان ایران می توانند از روز شنیه نهم تا 31 تیر 1397 جهت ثبت نام تکمیلی درمان اقدام کنند.

به گزارش ایسجا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور؛ اعضای محترم انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران می‌توانند از روز شنبه نهم تا 31 تیر ماه 1397 با در دست داشتن معرفی نامه از انجمن و اصل کارت معتبر این دوره با مراجعه به واحد حمایتی صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان نسبت به ثبت‌نام بیمه تکمیلی درمان اقدام کنند.


اعضای استان تهران و البرز می‌توانند از روز شنبه ساعت 9:00 لغایت 15:30 با در دست داشتن مدارک لازم به آدرس: بلوار نلسون ماندلا (جردن)، کوچه شهید انصاری، پلاک 6، واحد حمایتی مراجعه و نسبت به ثبت نام بیمه تکمیلی درمان اقدام کنند.


لازم به ذکر است پرداخت هرگونه وجه در این خصوص صرفا از طریق شماره حساب 1-5294790-818-181 بانک اقتصاد نوین به نام شرکت لیزینگ قهرمانان ورزشی متعلق به صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور و یا از طریق دستگاه
pos مستقر در محل صندوق امکان پذیر است. همچنین از اعضای محترم درخواست می‌شود که مبلغ حق عضویت (500.000 ریال) و مبلغ ثبت نام بیمه تکمیلی را بصورت جداگانه به حساب صندوق واریز کنند.

مدارک لازم جهت عضویت به این شرح است:
1 - اصل شناسنامه سرپرست و افراد تحت تکفل
2 - اصل کارت ملی سرپرست و افراد تحت تکفل
3- دفترچه بیمه سرپرست و افراد تحت تکفل
4- دریافت پرینت بانکی شماره 24 رقمی شبا
 

جدول طرح عادی و ویژه بیمه تکمیلی درمان (بیمه رازی) 1397 به شرح ذیل می باشد:


 


۹ تیر ۱۳۹۷ ۱۴:۰۹
تعداد کلیک: ۶۳۰

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران(ایسجا) می باشد.