دوم جولای بر همه ورزشی نویسان فرخنده باد

دوم جولای بر همه ورزشی نویسان فرخنده باد
دوم جولای در تقویم جهانی به عنوان "روزجهانی ورزشی نویسان" نامگذاری شده است
دوم جولای روز جهانی ورزشی نویسان، اولین بار در سال ۱۹۲۴ و به مناسبت تأسیس انجمن جهانی ورزشی نویسان (AIPS) و برای تجلیل از خدمات ارزشمند اهالی رسانه و خبرنگاران، نویسندگان و عکاسان ورزشی و تلاش آنان در مسیر پیشبرد ورزش در جهان نامگذاری شد. 
در این روز بر تکریم از روزنامه نگاران ورزشی و ایجاد شرایط مناسب برای انجام وظایف حرفه ای شان در جهت ایجاد فضای سالم و شفاف در ورزش، و استفاده از ورزش برای توسعه صلح جهانی تاکید شده است. 
روزنامه نگاران و خبرنگاران ورزشی به عنوان چشمان همیشه بیدار جامعه نقشی بی بدیل در ترویج اخلاق و ارزش های والای انسانی در ورزش داشته و در صیانت از ورزش در مقابل آسیب ها و ناهنجاری های سودجویانه و مغایر با روح ورزش همواره پیشگام بوده اند.
انجمن ورزشی نویسان ایران این روز را  به کلیه نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی تبریک می گوید.
۱۱ تیر ۱۳۹۷
خسروی
۱۳۹۷/۰۴/۱۱
5
0
0

ورزشی نویسان عزیز روزتون مبارک

مسعود
۱۳۹۷/۰۴/۱۱
0
0
1

حدودا یکسالی هست که فرم عضویت پر کردیم و قراره کارت عضویت بگیریم از شما !!! یعنی واقعا بررسی و صدور یک کارت یکسال طول می کشه ! یا فقط نور چشمی ها و عزیزان صداوسیمایی مون کارت واسشون صادر میشه . بعد میاین تبریک روز ورزشی نویس میدین . منِ ورزشی نویس تبریک
میخوام چکار وقتی یکساله اندازه ارزن برای من و امثال من ارزش قایل نیستین .


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

عکس بالای فوتر

انجمن‌ نویسندگان‌، خبرنگاران‌ و عکاسان‌ ورزشی ـ ایران

انجمن‌ نویسندگان‌، خبرنگاران‌ و عکاسان‌ ورزشی ـ ایران‌ (که‌ در این‌ اساسنامه‌ به‌ اختصار “انجمن‌” نامیده‌ می‌شود) تشکیلاتی است‌ فرهنگی‌، علمی‌، تخصصی‌، غیرسیاسی‌، غیرانتفاعی‌، که‌ با هماهنگی کمیته‌ ملی المپیک‌ جمهوری اسلامی ایران‌ تأسیس‌ شده‌ است‌.

تماس با ما

  • تلفن :۰۲۱ ۲۶۲۱۶۳۶۷
  • آدرس ایمیل انجمن : Isjaahmadi@gmail.com
  • آدرس ایمیل انجمن :تهران- بزرگراه نیایش- مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب- کوچه هفتم- سالن شماره 9 (کمیته تدارکاتی بازی های آسیایی)- طبقه همکف- انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی
نقشه

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید