17 سپتامبر آخرین مهلت ارسال آثار برای جشنواره AIPS

17 سپتامبر آخرین مهلت ارسال آثار برای جشنواره AIPS

 انجمن جهانی ورزشی نویسان تلاش می‌کند تعداد عضو بیشتری را برای حضور در جشنواره ایپس تشویق کند که در همین راستا، ویدویی منتشر کرده است. در این ویدئو توضیحاتی درباره نحوه برگزاری این جشنواره و سوالات مرسوم اعضای ایپس درباره جشنواره داده شده است. تماشای این ویدئو برای افرادی که علاقه مند به شرکت در این جشنواره هستند، کمک می‌کند؛ ضمن اینکه اعضای علاقه مند با مراجعه به سایت ایپس و همچنین سایت جشنواره (aipsaward.com) می‌توانند اطلاعات بیشتری دریافت کنند. 

 

ایپس برای نخستین بار جشنواره‌ای برگزار می‌کند که در مجموع 100 هزار دلار جایزه نقدی دارد که این جوایز بین شش بخش تقسیم می‌شود. آثار مکتوب، عکس، ویدئو، صدا، وبلاگ و یک بخش هم که جایزه ویژه نام دارد، بخش‌هایی هستند که اعضا می‌توانند آثار خود را در قالب این تقسیم بندی روی سایت جشنواره بارگذاری کنند. آثاری که ارسال می‌شود باید بین جولای 2017 تا سپتامبر 2018 منتشر شده باشد؛ ضمن اینکه هر نفر مجاز به ارسال دو اثر است. 

 

آخرین مهلت ارسال آثار 17 سپتامبر 2018 است و بعد از این تاریخ، تا پایان سپتامبر، بررسی اولیه آثار صورت می‌گیرد. سپس هیأت ژوری شش نفره درباره آثاری که مرحله اول را پشت سر گذاشته‌اند، تصمیم می‌گیرد.

 

مراسم معرفی برترین‌ها در حالی ژانویه 2019 در لوزان برگزار می‌شود که از برگزیدگان برای حضور در این مراسم دعوت می‌شود. جایزه نفر اول، 8 هزار دلار، نفر دوم 3 هزار دلار و نفر سوم 2 هزار دلار است.

۳۰ تیر ۱۳۹۷
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

عکس بالای فوتر

انجمن‌ نویسندگان‌، خبرنگاران‌ و عکاسان‌ ورزشی ـ ایران

انجمن‌ نویسندگان‌، خبرنگاران‌ و عکاسان‌ ورزشی ـ ایران‌ (که‌ در این‌ اساسنامه‌ به‌ اختصار “انجمن‌” نامیده‌ می‌شود) تشکیلاتی است‌ فرهنگی‌، علمی‌، تخصصی‌، غیرسیاسی‌، غیرانتفاعی‌، که‌ با هماهنگی کمیته‌ ملی المپیک‌ جمهوری اسلامی ایران‌ تأسیس‌ شده‌ است‌.

تماس با ما

  • تلفن :۰۲۱ ۲۶۲۱۶۳۶۷
  • آدرس ایمیل انجمن : Isjaahmadi@gmail.com
  • آدرس ایمیل انجمن :تهران- بزرگراه نیایش- مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب- کوچه هفتم- سالن شماره 9 (کمیته تدارکاتی بازی های آسیایی)- طبقه همکف- انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی
نقشه

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید