تسلیت انجمن ورزشی نویسان ایران به آقای ابراهیم افشار

تسلیت انجمن ورزشی نویسان ایران به آقای ابراهیم افشار
با کمال تأسف و تأثر مطلع شدیم که آقای ابراهیم افشار استاد و پیشکسوت محبوب عرصه روزنامه نگاری و ورزشی نویس توانمند، عضو محترم انجمن ورزشی نویسان ایران در غم از دست دادن مادر گرانقدرشان عزادار هستند. 
انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران این مصیبت وارده را به این همکار گرانقدر و خانواده محترمشان تسلیت عرض می کند و از خداوند متعال برای بازماندگان طلب صبر نموده و برای آن عزیز از دست رفته طلب آمرزش و مغفرت می نماید.
روحش شاد و یادش گرامی
۱۰ اَمرداد ۱۳۹۷
ش.شریفی
۱۳۹۷/۰۵/۱۳
0
0
0

ضمن عرض سلام و خسته نباشید...و با ابراز تاسف و تاثر من نیز به نوبه خودم این مصیبت وارده را خدمت ناب آقای افشار تسلیت عرض می کنم و امید که خداوند به ایشان و خانواده محترم صبر عنایت بفرماید... روح پاکشون شاد....بامید روزهای بهتر.. ارادتمند:ش.شریفی


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

عکس بالای فوتر

انجمن‌ نویسندگان‌، خبرنگاران‌ و عکاسان‌ ورزشی ـ ایران

انجمن‌ نویسندگان‌، خبرنگاران‌ و عکاسان‌ ورزشی ـ ایران‌ (که‌ در این‌ اساسنامه‌ به‌ اختصار “انجمن‌” نامیده‌ می‌شود) تشکیلاتی است‌ فرهنگی‌، علمی‌، تخصصی‌، غیرسیاسی‌، غیرانتفاعی‌، که‌ با هماهنگی کمیته‌ ملی المپیک‌ جمهوری اسلامی ایران‌ تأسیس‌ شده‌ است‌.

تماس با ما

  • تلفن :۰۲۱ ۲۶۲۱۶۳۶۷
  • آدرس ایمیل انجمن : Isjaahmadi@gmail.com
  • آدرس ایمیل انجمن :تهران- بزرگراه نیایش- مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب- کوچه هفتم- سالن شماره 9 (کمیته تدارکاتی بازی های آسیایی)- طبقه همکف- انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی
نقشه

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید