خبرنگار روزت مبارک
تبریک انجمن ورزشی نویسان ایران به مناسبت روز خبرنگار

خبرنگار روزت مبارک <br> تبریک انجمن ورزشی نویسان ایران به مناسبت روز خبرنگار
انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران ضمن بزرگداشت یاد و خاطره شهید صارمی و شهدای عرصه رسانه و خبر، روز خبرنگار را به تمامی فعالین عرصه خبر بخصوص خبرنگاران تلاشگر در ورزش تبریک و تهنیت می گوید.
به گزارش ایسجا؛ خبرنگاران، گزارشگران، تصویربرداران، عکاسان و اصحاب رسانه و قلم وادی آگاهی و راوی عشق و آزادی و نیک اندیشان بلند نظر عرصه اطلاع رسانی اند، عزیزانی در چارچوب اخلاق و دانش حرفه ای خود با رویکرد صیانت از منافع ملی در راه حقیقت و رسالت خطیر و سترگ آگاهی بخش مردم،  بدون کوچکترین چشم داشتی، از هیچ تلاشی فروگذار ننموده اند.
انجمن ورزشی نویسان ایران این روز را به تمامی فعالان، بزرگان، پیشکسوتان و جوانان در عرصه خبر و خبرنگاری تبریک و شادباش می گوید.
۱۶ اَمرداد ۱۳۹۷
ش.شریفی
۱۳۹۷/۰۵/۱۷
0
0
2

نوشته هایی که حاکی از درد های ناگفته ست و فریادهای بیصدا..روز خبرنگار به همه همکاران خبرنگار مبارک📝


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

عکس بالای فوتر

انجمن‌ نویسندگان‌، خبرنگاران‌ و عکاسان‌ ورزشی ـ ایران

انجمن‌ نویسندگان‌، خبرنگاران‌ و عکاسان‌ ورزشی ـ ایران‌ (که‌ در این‌ اساسنامه‌ به‌ اختصار “انجمن‌” نامیده‌ می‌شود) تشکیلاتی است‌ فرهنگی‌، علمی‌، تخصصی‌، غیرسیاسی‌، غیرانتفاعی‌، که‌ با هماهنگی کمیته‌ ملی المپیک‌ جمهوری اسلامی ایران‌ تأسیس‌ شده‌ است‌.

تماس با ما

  • تلفن :۰۲۱ ۲۶۲۱۶۳۶۷
  • آدرس ایمیل انجمن : Isjaahmadi@gmail.com
  • آدرس ایمیل انجمن :تهران- بزرگراه نیایش- مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب- کوچه هفتم- سالن شماره 9 (کمیته تدارکاتی بازی های آسیایی)- طبقه همکف- انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی
نقشه

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید