بنر بالای سایت - حذف نشود

اخبار

جلسه مشترک مسئول کمیته بانوان انجمن ورزشی نویسان استان مرکزی با مهین علی‌بخشی، مسئول امور بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان

به گزارش ایسجا؛ نرگس وروانی مسئول کمیته بانوان انجمن ورزشی نویسان استان مرکزی از برگزاری جلسه با معاونت بانوان اداره کل ورزش و جوانان مرکزی خبر داد و گفت: به منظور حمایت از بانوان ورزشکار استان مرکزی و توسعه و ترویج ورزش بانوان باید از همه امکانات موجود استفاده کرد.
وروانی همچنین با اشاره به مشکلات و موانع پیش روی  ورزش قهرمانی زنان و حتی ورزش همگانی برای بانوان افزود: بانوان خبرنگاران ورزشی نویس  آمادگی دارند با متولیان ورزش استان در توسعه ورزش همکاری کنند.
مهین علی بخشی مسئول امور بانوان اداره کل ورزش و جوانان نیز ضمن استقبال از مشارکت بانوان خبرنگار در توسعه ورزش زنان گفت: ما از طرح‌های خلاقانه در خصوص بهره‌مندی استان از فضای ورزشی مناسب برای بانوان استقبال میکنیم. تلاش مجموعه ورزش استان توسعه فضای ورزشی برای بانوان و حمایت از بانوان ورزشکاران در سطح ملی و قهرمانی است.
وی همچنین از برگزاری جلسه مشترک کمیته بانوان انجمن ورزشی نویسان و مسئولان ورزش بانوان استان یا مدیرکل ورزش و جوانان در آینده نزدیک خبر داد و گفت: کف مطالبات ما از مدیر کل ورزش و جوانان حمایت از ورزش بانوان در سطح ورزش مردان است.
۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ۱۶:۱۹
تعداد کلیک: ۳۸۶

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران(ایسجا) می باشد.