بنر بالای سایت - حذف نشود

اخبار

تذکر به کادر محترم مربیان تیم ملی فوتبال ایران
مراقب رفتارها و حرکات غیر مدبرانه باشید.
به گزارش ایسجا؛ خبرنگار زبان مردم و پل ارتباطی بین تمام نهادهای جامعه است و برای رسیدن به این مهم ناچار است خطر کند و دانایی خود را واسطه ای قرار دهد بین حقیقت و باور نهفته جامعه.
در ورزش و به ویژه در فوتبال این خطر کردنها برای تجسم امانتداری و دلسوزی به حوادثی منجر می شود که اساس این حرفه را تحت تأثیر قرار می دهد.
اتفاقی که در پایان بازی دوستانه و تدارکاتی تیم ملی فوتبال با ترینیدادوتوباگو افتاد، جدا از موضع و علاقه خبرنگار سایت خبری "ورزش سه" به یک باشگاه و عدم رعایت مقررات و طرح سوال در منطقه ای غیر از میکسد زون، نشان از یک برخورد ناخوشایند و غیر حرفه ای از جانب دستیار سرمربی تیم ملی نسبت به حرمت یک حرفه شریف بود. برخورد یک مربی درجه دو خارجی با یک خبرنگار رسانه ای ایران به نوعی اهانت به یک باور و توهین به قلم و نویسندگان ورزشی است.
اگرچه انجمن نویسندگان و عکاسان ورزشی بر این باور است که در این شرایط حساس باید تیم ملی فوتبال را حمایت کرد و تلاش نمود تا این تیم در آستانه جام ملت های آسیا از مسایل جانبی و رنگ بازی جریان یافته در جامعه دور نگه داشته شود، اما در جهت احترام به ارزش های حرفه ای، حرکت دور از شأن این دستیار ناآشنا به فرهنگ ورزش را تقبیح و آن را نکوهش نموده و امیدوار است شاهد تکرار چنین اقدام و حرکت غیر مدبرانه نسبت به اهالی قلم و رسانه از جانب کادرفنى تیم ملى فوتبال نباشیم.
انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشى ایران
۲۶ آبان ۱۳۹۷ ۲۱:۵۳
تعداد کلیک: ۳۵۹

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران(ایسجا) می باشد.