بهناز میرمطهریان با "زنان در آزادی" در جمع برترین ها

بهناز میرمطهریان با "زنان در آزادی" در جمع برترین ها
مراحل داوری جشنواره ایپس در حالی دنبال می شود که در بخش آثار مکتوب، ایران یک نماینده در جمع ٢٠ اثر برتر دارد.
به گزارش ایسجا؛ بهناز میرمطهریان که با گزارش " زنان در آزادی" در جشنواره ایپس شرکت کرده، به جمع 20 اثر برتر راه یافته است. 
سایت ایپس 20 اثر برتر بخش آثار مکتوب را هم اعلام کرد که بر این اساس مشخص شد خبرنگار روزنامه ایران ورزشی با گزارشی که درباره حضور زنان در ورزشگاه آزادی در شب بازی تیم ملی فوتبال ایران با اسپانیا نوشته، توانسته نظر داوران را جلب کند و حالا باید منتظر داوری در مرحله بعد باشد. 
به گفته جانی مرلو، رییس انجمن جهانی خبرنگاران و عکاسان ورزشی، تا چند روز دیگر 10 نفر برتر انتخاب می‌شوند و در نهایت سه نفر از بین اینها به عنوان نفرات اول تا سوم معرفی می‌شوند. 
آثار ارسالی در هشت بخش در حال بررسی است. در این جشنواره 1273 اثر از 119 کشور شرکت کرده‌اند که از این بین 280 اثر به دور دوم راه یافتند.
۱۴ آذر ۱۳۹۷
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

عکس بالای فوتر

انجمن‌ نویسندگان‌، خبرنگاران‌ و عکاسان‌ ورزشی ـ ایران

انجمن‌ نویسندگان‌، خبرنگاران‌ و عکاسان‌ ورزشی ـ ایران‌ (که‌ در این‌ اساسنامه‌ به‌ اختصار “انجمن‌” نامیده‌ می‌شود) تشکیلاتی است‌ فرهنگی‌، علمی‌، تخصصی‌، غیرسیاسی‌، غیرانتفاعی‌، که‌ با هماهنگی کمیته‌ ملی المپیک‌ جمهوری اسلامی ایران‌ تأسیس‌ شده‌ است‌.

تماس با ما

  • تلفن :۰۲۱ ۲۶۲۱۶۳۶۷
  • آدرس ایمیل انجمن : Isjaahmadi@gmail.com
  • آدرس ایمیل انجمن :تهران- بزرگراه نیایش- مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب- کوچه هفتم- سالن شماره 9 (کمیته تدارکاتی بازی های آسیایی)- طبقه همکف- انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی
نقشه

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید