تسلیت انجمن ورزشی نویسان ایران به آقای آرش عبدی

تسلیت انجمن ورزشی نویسان ایران به آقای آرش عبدی

با کمال تأسف و تأثر مطلع شدیم که آقای آرش عبدی عضو محترم انجمن ورزشی نویسان ایران و خبرنگار خبرگزاری میزان در غم از دست دادن پدر گرانقدرشان عزادار هستند.

 انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران این مصیبت وارده را به این همکار گرامی و خانواده محترمشان تسلیت عرض می کند و از خداوند متعال برای بازماندگان طلب صبر نموده و برای آن عزیز از دست رفته طلب آمرزش و مغفرت می نماید.

 

روحش شاد و یادش گرامی

۹ دی ۱۳۹۷
ش.شریفی
۱۳۹۷/۱۰/۱۱
0
0
1

من اعتقاد دارم که وقتی مرگ چشمان ما را می بندد، ما در یک حاله ای از نور قرار خواهیم گرفت، نوری که فقط سایه است. آرتور شوپن هاوئِر (فیلسوف آلمانی) ضمن سلام و تسلیت...امید که مرا در غم خود شریک بدارید...ارادتمند:ش.شریفی


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

عکس بالای فوتر

انجمن‌ نویسندگان‌، خبرنگاران‌ و عکاسان‌ ورزشی ـ ایران

انجمن‌ نویسندگان‌، خبرنگاران‌ و عکاسان‌ ورزشی ـ ایران‌ (که‌ در این‌ اساسنامه‌ به‌ اختصار “انجمن‌” نامیده‌ می‌شود) تشکیلاتی است‌ فرهنگی‌، علمی‌، تخصصی‌، غیرسیاسی‌، غیرانتفاعی‌، که‌ با هماهنگی کمیته‌ ملی المپیک‌ جمهوری اسلامی ایران‌ تأسیس‌ شده‌ است‌.

تماس با ما

  • تلفن :۰۲۱ ۲۶۲۱۶۳۶۷
  • آدرس ایمیل انجمن : Isjaahmadi@gmail.com
  • آدرس ایمیل انجمن :تهران- بزرگراه نیایش- مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب- کوچه هفتم- سالن شماره 9 (کمیته تدارکاتی بازی های آسیایی)- طبقه همکف- انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی
نقشه

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید