تسلیت انجمن ورزشی نویسان ایران به آقای پژمان سلطانی

تسلیت انجمن ورزشی نویسان ایران به آقای پژمان سلطانی
با کمال تأسف و تأثر مطلع شدیم که آقای پژمان سلطانی عضو محترم هیأت مدیره انجمن ورزشی نویسان استان اصفهان و خبرنگار نسل فردا، کانال موج ورزش و روابط عمومی اداره ورزش و جوانان استان اصفهان در غم از دست دادن همسر گرانقدرشان عزادار هستند.
انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران این مصیبت وارده را به این همکار گرامی و خانواده محترمشان تسلیت عرض می کند و از خداوند متعال برای بازماندگان طلب صبر نموده و برای آن عزیز از دست رفته طلب آمرزش و مغفرت می نماید.
روحش شاد و یادش گرامی
۱۵ دی ۱۳۹۷
ش.شریفی
۱۳۹۷/۱۰/۱۸
0
0
1

هر مرگ بشارتی ست به حیات دیگر..من نیز به نوبه خودم خدمت این همکار گرامی و خانواده محترمشان تسلیت عرض کرده و برایشان صبر و آرامش در این لحظات سرد و سخت زمونه،آرزومندم...ارادتمند..ش.شریفی


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

عکس بالای فوتر

انجمن‌ نویسندگان‌، خبرنگاران‌ و عکاسان‌ ورزشی ـ ایران

انجمن‌ نویسندگان‌، خبرنگاران‌ و عکاسان‌ ورزشی ـ ایران‌ (که‌ در این‌ اساسنامه‌ به‌ اختصار “انجمن‌” نامیده‌ می‌شود) تشکیلاتی است‌ فرهنگی‌، علمی‌، تخصصی‌، غیرسیاسی‌، غیرانتفاعی‌، که‌ با هماهنگی کمیته‌ ملی المپیک‌ جمهوری اسلامی ایران‌ تأسیس‌ شده‌ است‌.

تماس با ما

  • تلفن :۰۲۱ ۲۶۲۱۶۳۶۷
  • آدرس ایمیل انجمن : Isjaahmadi@gmail.com
  • آدرس ایمیل انجمن :تهران- بزرگراه نیایش- مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب- کوچه هفتم- سالن شماره 9 (کمیته تدارکاتی بازی های آسیایی)- طبقه همکف- انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی
نقشه

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید