تسلیت انجمن ورزشی نویسان ایران به آقای منوچهر زندی

تسلیت انجمن ورزشی نویسان ایران به آقای منوچهر زندی
با کمال تأسف و تأثر مطلع شدیم که آقای منوچهر زندی دبیرکل افتخاری انجمن ورزشی نویسان ایران، رئیس کمیته پیشکسوتان و پیشکسوت عرصه رسانه در غم از دست دادن برادر گرانقدرشان عزادار هستند.
انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران این مصیبت وارده را به این بزرگوار و خانواده محترمشان تسلیت عرض می کند و از خداوند متعال برای بازماندگان طلب صبر نموده و برای آن عزیز از دست رفته طلب آمرزش و مغفرت می نماید.
روحش شاد و یادش گرامی

مراسم یادبود؛ جمعه 26 بهمن ساعت 16 الی 17:30 مسجدالرضا واقع در میدان نیلوفر

۲۳ بهمن ۱۳۹۷
رضا یعقوبی
۱۳۹۷/۱۱/۲۳
0
0
2

ضمن عرض تسلیت خدمت استاد منوچهرخان زندی یکی ازبنیان گذاران و زحمت کشان انجمن ورزشی نویسان ایران ، خداوند متعال روح پاک برادرشان را با سرورش فاطمه زهرا محشور نماید و به بازماندگان صبرجزیل عنایت فرماید.

ش.ش.
۱۳۹۷/۱۱/۲۴
0
0
1

جناب آقای منوچهر زندی گرام،مرگ شاید پایان زندگی باشد، اما پایان وصل نیست.پایان خاطرات و مهربانی هائیست که جاودانه در یادمان خواهد ماند..صمیمانه می خواهیم تسلیت خود را ابراز کنیم و در تحمل این غم سنگین در کنار شما باشیم.Mein herzliches Beileid.... ارادتمند:شورک
شریفی


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

عکس بالای فوتر

انجمن‌ نویسندگان‌، خبرنگاران‌ و عکاسان‌ ورزشی ـ ایران

انجمن‌ نویسندگان‌، خبرنگاران‌ و عکاسان‌ ورزشی ـ ایران‌ (که‌ در این‌ اساسنامه‌ به‌ اختصار “انجمن‌” نامیده‌ می‌شود) تشکیلاتی است‌ فرهنگی‌، علمی‌، تخصصی‌، غیرسیاسی‌، غیرانتفاعی‌، که‌ با هماهنگی کمیته‌ ملی المپیک‌ جمهوری اسلامی ایران‌ تأسیس‌ شده‌ است‌.

تماس با ما

  • تلفن :۰۲۱ ۲۶۲۱۶۳۶۷
  • آدرس ایمیل انجمن : Isjaahmadi@gmail.com
  • آدرس ایمیل انجمن :تهران- بزرگراه نیایش- مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب- کوچه هفتم- سالن شماره 9 (کمیته تدارکاتی بازی های آسیایی)- طبقه همکف- انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی
نقشه

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید